chrome firefox opera safari iexplorer

Верховна Рада: вакцинуватися або закритися?

30 вересня 2021 о 16:24

Як відомо, вже тиждень діє владна заборона на проведення занять у школах та вишах, за умови невикцинування не менш як 80 відсотків вчителів чи викладачів. Як інформує сайт ОБОЗРЕВАТЕЛЬ, більшість фракцій, починаючи зі «Слуги народу», ВІДМОВИЛИСЯ надати інформацію щодо кількості вакцинованих депутатів прикриваючись Законом про доступ до публічної інформації.

Як співавтор цього Закону, здивований таким тлумаченням нашого Закону. Ба більше інформую, що ВСІ державні службовці, лікарі, вчителі та викладачі ПУБЛІЧНО інформують своїх керівників про вакцинування. Водночас ЗМІ поширили заяву одного із очільників владної фракції Михайла Радуцького про те, що вакцинування пройшли лише менше 50 відсотків народних депутатів. Нагадаю, що і Голова Верховної Ради ПРИНЦИПОВО не вакцинується.

За таких обставин Верховна Рада як вищий законодавчий орган Держави не лише порушує законодавство у царині доступу до публічної інформації, а й порушує приписи Уряду щодо вимог для проведення масових заходів під час карантину.

Отож, Верховна Рада повинна або ВАКЦИНУВАТИСЯ або ЗАКРИТИСЯ у форматі пленарних засідань до отримання 80 відсоткового порогу вакцинування.

P.S. Між іншим, Очільник МОЗ Ляшко ще раз підтвердив тезу про обов'язковість вакцинації для певних професій, зокрема для держслубовців виконавчої та місцевої влади, викладачів, вчителів…
То варто було б почати з Офісу президента, Верховної Ради та Уряду!

*ілюстрація — колаж «Слово і Діло»

7 грудня

Інші дати
Народився Микола Устиянович
(1811, м. Миколаїв, Львівська область – 1885) – українського письменника і громадського діяча. Окремі його вірші ««Верховино, світку ти наш», «Гей, браття опришки» стали українськими народними піснями.
Розгорнути
Народився Микола Вороний
(1871, м.Дніпропетровськ - 1938) - українського поета, громадсько-політичного діяча, театрознавця, перекладача. У 1917 р. був одним із засновників і режисерів Українського національного театру. Автор поетичних збірок «Ліричні поезії», «В сяйві мрій», поеми «Євшан-Зілля».
Розгорнути
Народилася Катерина Білокур
(1900, с.Богданівка, Київська область – 1961) – українська художниця-самоучка, майстер українського народного декоративного живопису. Автор картин «Півонії», «Богданівські яблука», «За селом», «Натюрморт», «Хата в Богданівці», «Гай», «Колгоспне поле» та ін.
«Як би ми мали художницю такого рівня майстерності, то змусили б заговорити про неї цілий світ!» (Пабло Пікассо про Катерину Білокур)
Розгорнути