chrome firefox opera safari iexplorer

Верховна Рада: вакцинуватися або закритися?

30 вересня 2021 о 16:24

Як відомо, вже тиждень діє владна заборона на проведення занять у школах та вишах, за умови невикцинування не менш як 80 відсотків вчителів чи викладачів. Як інформує сайт ОБОЗРЕВАТЕЛЬ, більшість фракцій, починаючи зі «Слуги народу», ВІДМОВИЛИСЯ надати інформацію щодо кількості вакцинованих депутатів прикриваючись Законом про доступ до публічної інформації.

Як співавтор цього Закону, здивований таким тлумаченням нашого Закону. Ба більше інформую, що ВСІ державні службовці, лікарі, вчителі та викладачі ПУБЛІЧНО інформують своїх керівників про вакцинування. Водночас ЗМІ поширили заяву одного із очільників владної фракції Михайла Радуцького про те, що вакцинування пройшли лише менше 50 відсотків народних депутатів. Нагадаю, що і Голова Верховної Ради ПРИНЦИПОВО не вакцинується.

За таких обставин Верховна Рада як вищий законодавчий орган Держави не лише порушує законодавство у царині доступу до публічної інформації, а й порушує приписи Уряду щодо вимог для проведення масових заходів під час карантину.

Отож, Верховна Рада повинна або ВАКЦИНУВАТИСЯ або ЗАКРИТИСЯ у форматі пленарних засідань до отримання 80 відсоткового порогу вакцинування.

P.S. Між іншим, Очільник МОЗ Ляшко ще раз підтвердив тезу про обов'язковість вакцинації для певних професій, зокрема для держслубовців виконавчої та місцевої влади, викладачів, вчителів…
То варто було б почати з Офісу президента, Верховної Ради та Уряду!

*ілюстрація — колаж «Слово і Діло»

3 жовтня

Інші дати
Народився Володимир Дорошенко
(1879, м. Петербург, Росія – 1963) – український бібліограф, літературознавець, перекладач, критик. «Князем української бібліографії» називали його сучасники.
Розгорнути
Народився Михайло Возняк
(1881, с. Волиця, Львівська область – 1954) – український літературознавець і фольклорист. Автор багатьох наукових праць, присвячених життю і творчості українських письменників, українського фольклору й театру, «Історії української літератури» в 3 томах.
Розгорнути
Народився Киріяк Костанді
(1852, с. Дофіновка, Одеська область – 1921) - український художник-передвижник. Автор картин «У хворого друга», «В люди», пейзажів, портретів. Серед учнів К.Констанді – М.Греков, А.Шовкуненко.
Розгорнути