chrome firefox opera safari iexplorer

В Переяславі презентували «Український щорічник: Григорій СКОВОРОДА»

20 грудня 2021 о 12:35

В День святого Миколая в меморіальному музеї Григорія Сковороди Національного заповідника «ПЕРЕЯСЛАВ» презентували «УКРАЇНСЬКИЙ ЩОРІЧНИК: Григорій СКОВОРОДА». Цією подією розпочалась низка заходів, присвячених 300-річчю мандрівного філософа, яке з ініціативи ЮНЕСКО відзначатимуть у 2022 році по всьому світу. 

366 мудрих і корисних висловів Григорія Сковороди та вся історія Сковородинівської України в одному щорічнику. Нагадаємо, що команда РІДНОЇ КРАЇНИ від 2011 року готує та видає УКРАЇНСЬКІ ЩОРІЧНИКИ. Окрім, універсальних щорічників, до 200-річчя з дня народження Тараса ШЕВЧЕНКА побачив світ ШЕВЧЕНКІВСЬКИЙ ЩОРІЧНИК, а нині до 300-річчя з дня народження — СКОВОРОДИНІВСЬКИЙ ЩОРІЧНИК.

Також в Національному заповіднику «ПЕРЕЯСЛАВ» в цей день лідер громадського руху «Рідна країна» Микола Томенко долучився до привітань української малечі в хатинці святого МИКОЛАЯ. Не словом, а дитячими книгами від «РІДНОЇ КРАЇНИ», «ВЕСЕЛКИ» і Наталки ПОКЛАД, за порадою переяславського МИКОЛАЯ, він відзначив сумлінних і чемних дітей.

25 січня

Інші дати
Тетянин день
Якщо вигляне сонце, то рано прилетять птахи з вирію, а коли сніжно - літо видасться дощовим.
Розгорнути
Народився Микола Скрипник
(1872, м. Ясинувата Донецька область – 1933) – радянський партійний і державний діяч. Активний провідник українізації.
«...Щоб український селянин пішов за донбасівським пролетарем... треба, щоб донбасівський пролетар став на бік українського селянина в національному змісті» (Микола Скрипник)
Розгорнути
Народилась Ольга Даценко
(1903, с. Шишаки Полтавської обл. - 1993) - українська актриса. Артистичну кар'єру розпочала в театрі "Березіль". Зазнала політичних репресій та заслання. Працювала в театрах України та Карело-Фінської РСР.
Розгорнути