chrome firefox opera safari iexplorer

УКРАЇНСЬКИЙ ЩОРІЧНИК: Григорій СКОВОРОДА

15 грудня 2021 о 12:44

З нагоди 300-річчя видатного українського просвітителя-гуманіста, філософа, поета, педагога Григорія Савовича Сковороди, «Український щорічник: Григорій Сковорода» пішов у люди!

Презентація відбудеться у Меморіальному музеї Г.С. Сковороди в Переяславі в День Святого Миколая. Знайомство із життям і творчістю мандрівного філософа буде корисним для всіх, а ознайомлення із 366 цитатами афористики Сковороди допоможе як президентам, так і пересічним громадянам. Для прикладу: «Навіщо хапаєшся за посаду, не знаючи, чи будеш на ній щасливий? Як можна її відправляти вдало, коли до неї не народжений? Хто може підписатися, що гарний цей харч буде на користь твого шлунку? Чи не ліпше сам про це можеш взнати? Справся ж сам з собою. Взнай себе». Більше про це унікальне видання та умови його придбання на фейсбук-сторінці «Український щорічник». Нагадуєм, що за рішенням ЮНЕСКО весь світ відзначатиме 300-річчя знаменитого українського філософа Григорія СКОВОРОДИ у 2022 році. 

https://www.facebook.com/m.tomenko/posts/4631136926955417

9 лютого

Інші дати
Василь Данилевич
1872 – український історик, археолог, нумізмат, музеєзнавець, учень В. Антоновича. Автор фундаментальної праці з давньої історії Київщини «Археологічна минувшина Київщини» (1925), історіографічних розвідок про Миколу Костомарова, публікацій матеріалів про численні археологічні дослідження курганів на Сумщині, слов’янських старожитностей під Харковом.
Розгорнути
Іоанна Златоуста
Опівдні ясне сонце - на ранню весну
Розгорнути
Народився Никифор Григор'єв (Григор'єв-Наш)
1883 –  педагог-просвітянин, громадський і політичний діяч, Міністр освіти в уряді УНР, директор Соціологічного інституту в Празі, керівник українського відділення радіостанції «Голос Америки». Автор праць «Історія України в народних думах та піснях», «Основи націознання», «Українська національна вдача».
Розгорнути