chrome firefox opera safari iexplorer

Програма «7 ЧУДЕС УКРАЇНИ» стартувала на OBOZREVATEL

24 січня 2022 о 12:17

Починаючи з 22 січня, щосуботи, о 9-30 на ObozTV Микола Томенко буде розповідати про найцікавіші історичні, культурні та природні місця нашої рідної країни. На початку перегляду фільмів з серії «7 ЧУДЕС УКРАЇНИ», буде розповідь про те, що змінилося на об‘єктах-переможцях цієї загальнонаціональної акції. Отож, 22.01.22 вийшла перша програма, і символічно, що в День Соборності, мова йшла про нашу знамениту СОФІЮ КИЇВСЬКУ. 

До зустрічі в прийдешню суботу на ObozTV о 9-30.

Розділи: Туристична

27 лютого

Інші дати
День пам’яті Івана Богуна
(бл. 1618, с.Брацлав Вінницька область – 27.02.1664) - український військовий і державний діяч, козацький полководець.
«Богун був тим героєм, якого неспокійний дух живе і досі і пекучим вогнем вривається в душу молоді. Він був найяскравішим представником типу тогочасних українців, що зі сміхом зустрічали небезпеку, не розв'язували вузли, а розрубували їх, не жебрали, а здобували, що вважали потрібним здобути…» (Олена Теліга)
Розгорнути
Народився Володимир Філатов
(1875, с.Михайлівка, Росія – 1956) - видатний медик, засновник офтальмологічної школи в Україні, запропонував власні методи лікування в офтальмології, винайшов багато оригінальних офтальмологічних інструментів.
Розгорнути
Народився Петро Нестеров
(1887, м. Нижній Новгород, Росія - 1914) - російський льотчик, член Київського товариства повітроплавання, автор так званої "петлі Нестерова". Похований у Києві на Аскольдовій могилі.
Розгорнути