chrome firefox opera safari iexplorer

Олександр КОШИЦЬ — найкращий народний МІНІСТР КУЛЬТУРИ в історії УКРАЇНИ

12 вересня 2022 о 16:43
Коли я чуєш від багатьох «модних і вічно привладних режисерів і сценаристів малоросійського розливу» про відсутність знаних імен в українській історії та культури, рука тягнеться до світоглядно-люстраційного пістолета!
Для прикладу:
МІСІЯ КАПЕЛИ Олександра КОШИЦЯ, ініційована Головою Директорії Української Народної Республіки Симоном ПЕТЛЮРОЮ, є унікальною та неповторною подією КУЛЬТУРНОЇ ДИПЛОМАТІЇ УКРАЇНИ.
Нагадаємо, що це тріумфальне турне Української республіканської капели під керівництвом Олександра Кошиця, як представницької державною інституції УНР, пройшло із фантастичним успіхом територією 17 країн Західної Європи, Північної та Південної Америки протягом 1919—1924 років.
Пам‘ятаємо нашу історію!
Шануємо наших героїв!
П.С. Детальніше про цю визначну культурну подію в історії України у виданні:
Пересунько Тіна. ЩЕДРИК проти РУССКОГО мира.
Культурна дипломатія Симона ПЕТЛЮРИ:
Місія Капели Олександра КОШИЦЯ».,К., 2019

30 листопада

Інші дати
Володимир Рибак
 (1971, м. Горлівка Донецької обл. – 2014) – український політик, депутат Горлівської міськради, закатований сепаратистами за спробу зірвати прапор самопроголошеної ДНР і замінити його українським стягом. Герой України.
 
Розгорнути
Народився Назарій Яремчук
(1951, с. Рівня, Чернівецька область – 1995) – популярний український естрадний співак (тенор). Лауреат Державної премії імені Тараса Шевченка за концертну діяльність 1973 – 1995 років (посмертно).
Розгорнути
Народився Ярослав Стельмах
(1949, м. Київ - 2001 - український драматург, прозаїк, перекладач. Автор п'єс "Шкільна драма", "Провінціалки", "Емма" та ін., а також кількох кіносценаріїв та книжок для дітей.
Розгорнути