chrome firefox opera safari iexplorer

Доки у нас буде дві України..

09 січня 2025 о 22:32

Україна, воістину, унікальна країна. Чим більше ми маємо проблем у домі власному, тим більше говоримо про біди у чужому. Звісно, й у мене душа болить за суверенітет Канади, Мексики та Гренландії, але давайте нарешті ЗАЙМЕМОСЯ УКРАЇНОЮ.

Бо в нашій воюючій з російською ордою неньці триває паралельне життя у двох Українах.

У тій що, для ОБРАНИХ, один із «найкращих менеджерів влади» Смілянський, який за даними ЗМІ, отримує місячну зарплатню у більш як МІЛЬЙОН гривень і добиває Укрпошту на місцевому рівні, переймаються тим, як поповнити свій рахунок в CITIBANK, що в Техасі.

Інший із «команди незламних» 5-6 менеджерів влади – Милованов, спокійно отримує щомісячно 290 тисяч гривень за членство у наглядовій раді «Української оборонної промисловості», біля 200 тисяч за роботу в Київській школі економіки і відкладає кошти…у два пенсійні плани в рідній Америці.

Подвійний громадянин і за сумісництвом замміністра МОН Винницький обгрунтовує збільшення оплати за навчання для народу та переймається  тим, щоб закрити якомога більше шкіл.

Міський голова Києва разом із 13 заступниками думає: а в яку країну світу нам ще поїхати під час війни на бюджетні кошти (за даними бюджетної комісії Київради наш «рятівник Києва» лише в 2022-23 роках виїздив 23 мільйони бюджетних гривень і пробув у закордонних відрядженнях майже 100 днів)…

А в іншій Україні, що ДЛЯ НАРОДУ, громадяни щоденно переймаються тим, як вигідно використати або проінвестувати в добру справу цілу ТИСЯЧУ гривень від влади.

Вчителі безмежно радіють, що невдовзі отримують, щоправда, не обіцяну владою зарплату в 4 000 доларів, а доплату аж у 1 300 гривень.

Пенсіонери не стримують радості від стабільності у свої доходах, бо уряд гарантує, що прожитковий мінімум та соціальні виплати залишаться незмінними до 2028 року. Тобто в найближчі роки мінімальна пенсія буде 2 361 гривню, а для суддів, які з України для обраних – середня пенсія буде вже більш як 100 тисяч гривень.

Отак ми й живемо.

РЕЗИДЕНТИ інших країн та МНОЖИННІ громадяни у владі ЗАРОБЛЯЮТЬ мільйонні зарплати в УКРАЇНІ, а інвестують у свої сімʼї, банки та пенсійні фонди ЗАКОРДОН.

А пересічні ГРОМАДЯНИ, яким влада заморозила всі соціальні виплати, попри це знаходять можливість ще й підтримати наші ЗСУ.

То чи не настав час ЛІКВІДУВАТИ «Україну для ОБРАНИХ» та обʼєднатися в ОДНУ ЄДИНУ УКРАЇНУ, де ВСІ працюватимуть і інвестуватимуть в ЗСУ, а не у сімейну нерухомість, банки і пенсії закордоном.

Розділи: Громадянська

22 квітня

Інші дати
22 квітня відзначають:
  • Всесвітній день Матері-Землі (Міжнародний день Землі).
Розгорнути
Народився Анатолій Михайленко
(1939, хутір Комуна Полтавської обл. - 2007) - український письменнник, журналіст, видавець. Автор більше 30 книжок художньої прози й публіцистики, зокрема "Оливкова гілка з Рима", "Кленовий лист з Канади", "Пливе мій човен. Запах полину", "Заки море перелечу".
Розгорнути
Народився Євген Сагайдачний
(1886, м.Херсон – 1961) – український маляр, декоратор і педагог. Автор численних акварелей з гуцульського життя, залишив по собі велику колекцію народного, зокрема гуцульського, мистецтва.
Розгорнути
Народився Євген Козак
(1907, с. Колодне, Львівська область – 1988) – український композитор, диригент, педагог. Автор театралізованого концерту «Буковинське весілля», хорових пісень "Вівчарик", "Україно моя", "Думи мої", «Вітер з полонини», "Зелень кленова, вулиці Львова", обробок українських народних пісень, пісень на слова Т.Шевченка.
Ой, вічарику-вівчарю, Ти жени свою отару З гір високих, з полонини У широкую долину. Сядь зі мною в просінь світа, Заграй мені на трембіті, Розкажи мені - чи любиш? Чом до серця не голубиш? (Українська народна пісня)
Розгорнути

Новини Дивитися всі

Loading...