chrome firefox opera safari iexplorer

В Україні ліквідують державну службу зайнятості:де шукати роботу?

27 серпня 2015 о 11:14

Державну службу зайнятості в Україні ліквідують, а замість неї буде Національне агентство із комплексних послуг безробітним. Інформувати шукачів роботи про вакансії планують з допомогою Інтернету. Про це розповів заступник голови Служби зайнятості Сергій Кравченко.

«Додаток буде підв’язаний під сайт, який ми розробляємо зараз. Це в реформі, адже без внесення змін до чинного законодавства України, ми не зможемо цього реалізувати. У нас сьогодні в законодавстві записано, що виключно паперова форма, а нам треба перейти в електронну форму», — зазначив Сергій Кравченко.

Зокрема, планують законодавчо врегулювати фріланс. А також запровадження податкових пільг для соціальних підприємств.

До кінця року в Україні може запрацювати оновлений Трудовий кодекс. Проект змін уже зареєстрований у Верховній Раді, нині триває його обговорення та допрацювання. Деякі норми необхідно привести у відповідність до міжнародно-правових документів з питань праці, що є обов'язковими для України, а також актів Євросоюзу.

 

Джерело: Твоє місто
Розділи: Суспільство

6 травня

Інші дати
Народився Лев Каплан
(1899, м. Могилів-Подільський - 1972) - український художник, графік реалістичного напряму. Автор числених плакатів, ілюстрацій до книжок, карикатур.
"Художник - гармонізатор суспільства, його душа, так само, як і поет, духовний провідник, людина, котра об'єднує націю." (Лариса Дем'янишина)
Розгорнути
1686 — між Росією і Річчю Посполитою було підписано угоду, названу — «Вічним миром».
Сусідні держави в черговий раз між собою ділили українські землі. Підписана угода підтверджувала умови Андрусівського перемир'я 1667 р. Він закріпив за Росією Смоленськ з околицями, Лівобережну Україну з Києвом, Запоріжжя і Сіверську землю з Черніговом і Стародубом. "Вічний мир" 1686 р. насправді був початком анексії українських територій.
«Для всіх ти мертва і смішна, Для всіх ти бідна і нещасна, Моя Україно прекрасна, Пісень і волі сторона» (Олександр Олесь)
Розгорнути