chrome firefox opera safari iexplorer

Як вибрати ламінат: прості і корисні поради

31 серпня 2015 о 16:10

Якому виду підлогового покриття слід віддати перевагу?

При оформленні будь-якого приміщення дуже важливу роль відіграє вибір підлогового покриття: воно повинно поєднувати в собі якість, практичність, довговічність, і що важливо — гармоніювати з навколишнім оточенням. Звичайно, найоптимальнішим варіантом завжди є і буде натуральний матеріал, адже за своїми якісними і зовнішніми характеристиками паркетну дошку з шляхетної деревини складно з чимось порівняти. Однак ціна питання дуже часто змушує шукати альтернативу, оскільки таке покриття, як паркет, дозволити собі може не кожен. І альтернатива є — грамотно і зі смаком підібраний ламінат у Києві ні за виглядом, ні за якістю мало в чому поступається паркетній дошці, і при цьому всьому має більш демократичну ціну.

Що необхідно знати, вибираючи ламінат?

Для того щоб правильно вибрати ламінат, потрібно знати декілька простих правил:

  1. У першу чергу зверніть увагу на клас навантаження. Цим параметром визначається зносостійкість матеріалу, його довговічність і гранична здатність витримувати вагу. Клас навантаження позначається двозначною цифрою: для домашнього підлогового покриття вистачить 31-32 класу.
  2. Велике значення має товщина матеріалу. Саме цей параметр відповідає за такі цінні для покриття якості, як ударостійкість, теплопровідність, звукоізоляція. У середньому ціновому сегменті знаходяться ламелі товщиною 8 мм — це якраз те значення, якого достатньо для житлової кімнати.
  3. Наявність злобливих складових у складі матеріалу повинно зупинити вас від його покупки. В деякі дешеві види додається формальдегід, який автоматично переводить такий ламінат в розряд екологічно небезпечних матеріалів. Орієнтуватися треба на позначення Е1 — наявність цієї марки на пакуванні означає, що склад відповідає євростандартам.
  4. Водостійкість має значення, навіть якщо ви не збираєтеся використовувати ламінат для приміщення з підвищеним рівнем вологості. Стійкі до впливу вологи різновиди служать набагато довше, тому обов'язково поцікавтеся у продавця-консультанта на наявність цієї властивості. Також уберегти ламінат допоможуть спеціальні водовідштовхувальні мастики, якими натирається покриття.
  5. Ну і одну з найголовніших ролей відіграє зовнішній вигляд ламінату. Цей матеріал вміє маскуватися не тільки під дерево, а ще й під граніт, плитку і навіть мармур. Краще всього виглядає покриття натуральних кольорів і нейтральною текстури — такі зовнішні характеристики роблять оздоблюванне приміщення універсальним доповненням, навіть якщо ви одного разу задумаєте кардинально змінити дизайн кімнати.

Ці прості секрети допоможуть вам не помилитися з покупкою ламінату. Пам'ятайте — найголовніше, щоб обраний матеріал був практичним і гармонійно доповнював дизайн приміщення

Розділи: Суспільство

16 квітня

Інші дати
Феодосій Федченко
1911 –  український метролог, фізик-експериментатор. Створив найточніший маятниковий годинник – астрономічний годинник Федченка (АГФ), яким оснащено більшість обсерваторій, станцій метро і телецентрів країн колишнього СРСР.
Розгорнути
Народився Борис Возницький
(1926, с. Ульбарів Рівненської обл. - 2012) - український мистецтвознавець, академік Української академії мистецтв, Герой України, лауреат Національної премії ім. Т. Шевченка, заслужений працівник культури України та Польщі, президент Українського національного комітету Міжнародної ради музеїв (ІСОМ), доктор honoris causa.
Розгорнути
Народилася Христина Алчевська (Журавльова)
(1841, м.Борзна Чернігівська область – 1920) - український педагог, організатор народної освіти, популяризатор української мови, народної пісні, творчості Тараса Шевченка. У своїй садибі у Харкові у 1899 році встановила перший у світі пам»ятник Тарасу Шевченку.
«Людина, яка в час масової безграмотності, працю задля просвіти народу зробила девізом свого життя і залишилася вірною тому девізові”. (Микола Сумцов про Христину Алчевську)
Розгорнути

Новини Дивитися всі

Loading...