chrome firefox opera safari iexplorer

У Львові стартує підготовка до Різдвяного Ярмарку

24 листопада 2015 о 14:10

У центрі міста розпочався монтаж дерев’яних будиночків для учасників. Традиційно Різдвяний Ярмарок працюватиме на проспекті Свободи та площі Ринок. Про це інформує прес-служба ЛМР.

Роботи зі встановлення будиночків продовжуватимуться до початку грудня. Шостий Різдвяний Ярмарок запрацює 12 грудня і триватиме до 17 січня.

Урочисте відкриття відбудеться на свято Миколая, 19 грудня, о 18:00. У цей день на львів’ян та гостей міста чекає традиційне запалення міської ялинки та святкова програма на головній сцені Різдвяного Ярмарку біля Національного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької.

«Різдвяний Ярмарок у Львові відбудеться вже шостий рік поспіль. І для львів’ян, і для гостей з України та з-за кордону це вже традиційний символ різдвяних святкувань у Львові. Тут можна буде посмакувати різноманітними стравами національних кухонь, придбати подарунки для близьких і друзів. Також ми готуємо святкову розважальну програму. Цьогорічна концепція розважальної програми: Різдво народів світу. У рамках ярмарку відбудуться два фольклорні міжнародні фестивалі, про які ми зможемо розказати трішки згодом. Ще однією особливістю цьогорічного ярмарку є те, що вперше одними з учасників будуть підприємці-ремісники з Вільнюса», – розповідає Ольга Гренюх, співорганізатор шостого Різдвяного Ярмарку у Львові.

На території Різдвяного Ярмарку діятимуть три сектори: сувенірна панорама із виставкою-продажем виробів від народних майстрів, гастрономічний сектор зі стравами національних кухонь та «Територія різдвяного настрою» із насиченою святковою програмою для усієї родини. Також тут готують благодійну кампанію для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, – зазначають організатори.

28 квітня

Інші дати
Народився Микола Івасюк
(1865, с.Заставна Чернівецька область - 1937) – український художник. Автор картин «В'їзд Богдана Хмельницького до Києва», «Богдан Хмельницький під Зборовом», «Битва під Хотином», «Іван Богун у бою під Берестечком».
Ах, не смійтеся ви наді мною, - Не для вас я Вкраїну люблю ! Не для вас виливаю ці сльози з журбою, Що ніхто їх не бачить нічною добою, Коли довго від думок не сплю. Хіба можете ви зрозуміти, Як її я кохаю, люблю ? Та коли б не вона, то для чого б і жити ? Але що… що вам, бідним, про це говорити… Чи ви любите матір свою ? (Павло Тичина)
Розгорнути
Народився Георгій Вороний
(1868, с. Журавка Чернігівська область – 1908) – російський математик українського походження. На його честь названі діаграми Вороного, що застосовуються у інформатиці.
Розгорнути