chrome firefox opera safari iexplorer

Для міжнародної премії Франка шукають дизайнера

29 січня 2016 о 09:45

До участі в конкурсі запрошуються усі бажаючі чиї роботи надійшли на електронну адресу Фонду (frankofund@ukr.net) з поміткою «ескіз» в період з 15 лютого по 15 березня 2016 року включно.

Для учасників конкурсу встановлюється 3 премії. Призовий фонд становить 10,0 тисяч гривень -це 1-а премія; 2-а премія — 5,0 тис.грн.; 3-я премія — 3,0 тис.грн.

За словами директора Фонду Ігоря Куруса, нагрудний знак та фігурна колодки мають відображати українську традицію фалеристики, а окремі елементи (орнамент, кеглі, фон) – приналежність до наукової творчості Івана Франка, часу та місця його життєдіяльності.

Детальна інформація про конкурс, а також вимоги до ескізу знаку містяться на сайті Міжнародного фонду Івана Франка за посиланням www.frankoprize.com.ua.

Міжнародний фонд Івана Франка – недержавна благодійна організація. Діяльність Фонду спрямована на підтримку розвитку україніки та суспільних наук, просування та популяризація наукового та творчого доробку Івана Франка. Першочерговим і основним завданням Фонду є заснування та реалізація Міжнародної Премії Івана Франка та сприяння її світовому визнанню. Премія започаткована Міжнародним фондом І. Франка, який було створено у червні 2015 року за ініціативи внука Великого Каменяра – Роланда Франка. Наукові роботи на здобуття премії приймаються з 1 лютого по 1 квітня 2016 року.

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути