chrome firefox opera safari iexplorer

Київ визнано найбільш небезпечним містом Європи

25 лютого 2016 о 11:27

Згідно з рейтингом, складеним найбільшою у світі консалтинговою компанією Mercer, найбільш небезпечне місто в Європі – це Київ. У списку найнебезпечніших міст Старого континенту опинилася також Варшава, яка посіла 14-те місце.

Українська служба Польського радіо 24 лютого інформувала про рейтинг найкращих міст для проживання, підготований Mercer. Дослідження, однак, також показує, які міста – найнебезпечніші. Компанія, складаючи рейтинг безпеки, спиралася, зокрема, на взаємини з іншими країнами, внутрішню стабільність і рівень злочинності.

Хоча багато європейських міст належить до найбезпечніших у світі, серед них, однак, знайшлися такі, що в рейтингу Mercer опинилися несподівано низько.

Сервіс «Business Insider» виокремив список 17 найменш безпечних міст Старого континенту:

17. Мілан.

15-16. Барселона.

15-16. Белфаст.

13-14. Таллінн.

13-14. Варшава. Столиця Польщі має один з найнижчих показників злочинності в країні, але в рейтингу опинилася аж на 66-му місці з огляду на численні політичні протести, – робить висновок «Business Insider».

12. Париж.

11. Лондон.

10. Бухарест.

9. Загреб.

7-8. Рига.

7-8. Рим.

6. Мадрид.

5. Будапешт.

4. Софія.

3. Афіни.

2. Белград.

1. Київ. Громадські неспокої та напружені взаємини з Росією призвели до того, що Київ опинився на 189-му місці. За словами «Business Insider», у столиці України дуже частими є крадіжки, акти вандалізму і протести.

 

Розділи: Суспільство

28 квітня

Інші дати
Народився Микола Івасюк
(1865, с.Заставна Чернівецька область - 1937) – український художник. Автор картин «В'їзд Богдана Хмельницького до Києва», «Богдан Хмельницький під Зборовом», «Битва під Хотином», «Іван Богун у бою під Берестечком».
Ах, не смійтеся ви наді мною, - Не для вас я Вкраїну люблю ! Не для вас виливаю ці сльози з журбою, Що ніхто їх не бачить нічною добою, Коли довго від думок не сплю. Хіба можете ви зрозуміти, Як її я кохаю, люблю ? Та коли б не вона, то для чого б і жити ? Але що… що вам, бідним, про це говорити… Чи ви любите матір свою ? (Павло Тичина)
Розгорнути
Народився Георгій Вороний
(1868, с. Журавка Чернігівська область – 1908) – російський математик українського походження. На його честь названі діаграми Вороного, що застосовуються у інформатиці.
Розгорнути