chrome firefox opera safari iexplorer

Українські біатлоністки стали п'ятими в естафеті на Чемпіонаті світу

11 березня 2016 о 18:06

Жіноча збірна України фінішувала п'ятою в естафеті на чемпіонаті світу в норвезькому Холменколлені.

Про це повідомляє Еспресо.TV.

У сьогоднішній естафетній гонці 4×6 км у складі збірної України виступали Валя Семеренко, Ірина Варвинець, Олена Підгрушна та Юлія Джима.

Завдяки безпомилковій стрільбі Семеренко та Варвинець українки впродовж перших двох етапів трималися серед лідерів.

Але свій відрізок дистанції невдало провела Підгрушна, яка заробила штрафне коло, та передала естафету Джимі сьомою з відставанням від лідера в одну хвилину.

Все, що змогла зробити Джима – підняти збірну України на п'яте місце, на якому вона завершила естафету.

«Золото» здобула Норвегія, «срібло» – Франція, «бронзу» – Німеччина.

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути