chrome firefox opera safari iexplorer

Куди українцям не радять подорожувати?

19 квітня 2016 о 11:30

Днями українське МЗС у черговий раз застеріг мандрівників: цього разу їм рекомендують утриматися від поїздок до Іраку, де загострилися бойові дії. Пропонуємо дізнатися, куди українцям не радять їхати на травневі свята.

Улюблені туристичні напрямки українців – Туреччина і Єгипет, найбільше постраждали від терактів. У Туреччині курортний сезон застопорився влітку 2015-го – через низку терактів, що прокотилися по всій країні. Відповідно, поменшало і туристів – адже ризикувати життями заради економії готові не всі. Та й МЗС запропонував українцям бути обережними в цій країні: «За можливості уникайте відвідування місць масового скупчення людей (культових споруд, відомих історичних пам’яток, великих ТРК і таке інше). Будьте обережні, перебуваючи поруч з адмінбудинками, та обмежте користування місцевим громадським транспортом», – радять українцям в МЗС.

Схожа ситуація склалася і з курортами Єгипту, де бойовики ІД зробили кілька озброєних нападів на готелі (останній – в січні 2016- го). У підсумку наш МЗС застерігає українських туристів від поїздок на північ і центральну частину Синайського півострова, а також в пустельні райони на захід від долини річки Ніл. Також пильними туристів закликають бути при відвідуванні Каїра, узбережжя Червоного моря (курорти Хургади, Макаді і Сома) і південній частині Синайського півострова (курорти Шарм-ель-Шейх, Дахаб, Таба).

Після теракту в червні 2015 го впав пасажиропотік в жаркий Туніс. Та й європейський туризм став відчувати брак туристів: після терактів в Парижі і Брюсселі українські, і не тільки, мандрівники вибирають більш безпечні країни.

 

24 листопада

Інші дати
Народився Олекса Стороженко
(1806, с. Лисогори, Чернігівська область – 1874) – український письменник, етнограф, художник. Автор двотомного видання «Українські оповідання», в основі значної частини яких - народні перекази, анекдоти, прислів'я.
«Наша чудова українська врода, нагріта гарячим полуденним сонцем, навіва на думи насіння поезії та чар. Як пшениця зріє на ниві і складається у копи і скирти, так і воно, те насіння, запавши у серце й думку, зріє словесним колосом і складається у народні оповідання й легенди» (Олекса Стороженко)
Розгорнути