chrome firefox opera safari iexplorer

Спочатку європейськими треба було зробити стандарти життя, а потім – тарифи

06 липня 2016 о 15:33

«Досить оригінально прокоментував зміст своєї управлінської доктрини прем’єр-міністр В. Гройсман. Він нарешті зрозумів, що заробітні плати і пенсії в Україні – мізерні для того, щоб платити нинішні тарифи. А тому запропонував «оновлену» державну політику від свого уряду: спочатку підвищення тарифів, а потім поетапне підвищення пенсій та зарплат. Як кажуть в Україні, воно то так, та трішечки не так», – написав у своєму блозі на «Обозревателе» лідер Громадського руху «Рідна країна» Микола Томенко.

На його переконання, спочатку уряду треба було почати відроджувати українську економіку, створювати робочі місця для того, щоб реально зросли зарплати і пенсії. Потім – демонополізувати енергетичний ринок для того, щоб монополісти (тобто олігархи) не визначали цінову політику в сфері житлово-комунальних послуг. Одночасно треба було провести серйозну роботу з детінізації економіки та легалізації заробітних плат, що виплачуються «в конвертах», і ще зробити багато важливих і необхідних речей для того, щоб забезпечити європейські стандарти життя людини.

«От щойно такі європейські стандарти життя людини будуть реалізовані – тоді можна виходити і на європейські тарифи», – вважає Микола Томенко.

Через це сьогоднішній початок акцій протесту проти підвищення комунальних тарифів є абсолютно зрозумілим, очевидним і очікуваним. «Адже поки що політика влади, популярно кажучи, виглядає таким чином: багаті стають надбагатими, середній клас – бідними, а бідні – жебраками», – підсумував М. Томенко.

Розділи: Політика

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути