chrome firefox opera safari iexplorer

Міносвіти вже змінює правила вступу до вишів у 2017 році

10 жовтня 2016 о 11:13

У 2017 році вступник подаватиме 7 заяв до вищих навчальних закладів на 3 спеціальності. Про це йшлося на засіданні робочої групи з доопрацювання умов прийому до вищих навчальних закладів у наступному році, повідомляє сайт Міносвіти.

Таким чином відбудеться скорочення кількості заяв у порівнянні з минулорічною вступною кампанією. Раніше можна було подавати до 15 заяв на 5 спеціальностей, без обмежень у кількості ВНЗ.

«7 заяв – це дасть можливість вступнику сконцентруватися на обраних ним спеціальностях, а також не заплутатися в різноманітті спеціальностей і вишів», – розповів проректор КНУ імені Т. Шевченка Володимир Бугров про результати анкетування студентів університету з цього питання.

Вступ до вишів відбуватиметься за результатами сертифікатів зовнішнього незалежного оцінювання 2016 та 2017 років.

Для вступу в університети обов’язковим буде сертифікат з української мови та літератури.

«З якого предмету будуть інші два сертифікати ЗНО – обиратиме університет. Одним з них може бути математика або історія України, або біологія, третій сертифікат – з інших предметів, які визначить сам ВНЗ», – зазначили у міністерстві.

У 2017 році вступники із Криму та Донбасу вступатимуть за окремими квотами. Також особливості вступу передбачено для пільгових категорій – інвалідів, дітей сиріт, учасників АТО.

Реєстрація електронних кабінетів вступників та завантаження додатків документів про освіту триватиме з 29 червня до 18 годин 25 липня.

У 2017 році прийом заяв у вищі навчальні заклади на основі ЗНО відбуватиметься до 18 годин 26 липня.

Вступні конкурси у вищі навчальні заклади пройдуть з 17 до 26 липня, а іспити – з 21 до 26 липня.

Зарахування на навчання за бюджетні кошти відбуватиметься до 15 серпня 2017 року, а на контракт – 18 серпня. Також умови прийому передбачають, що пільгові категорії будуть зараховані до 28 серпня.

3 січня

Інші дати
Народився Микола Чернявський
(1868, с.Октябрське Добропільського району –1946) - український письменник, культурний і громадський діяч, один із засновників і голова культурно-просвітницького й політичного товариства "Українська хата".
Розгорнути
Народився Борис Лятошинський
(1895, м. Житомир – 1968) – український композитор, диригент і педагог. Один з основоположників модерного напрямку в українській музиці.
Розгорнути
Народився Анатолій Погрібний
(1942, с.Мочалище Чернігівської обл. - 2007) - український літературний публіцист, освітянин. Автор більше 20-ти книг ("Якби ми вчились так як треба", "Розмови про наболіле", "Класики не зовсім за підручником" та ін).
Розгорнути