chrome firefox opera safari iexplorer

119 депутатів-мільйонерів отримали компенсацію на житло

03 листопада 2016 о 10:03

У 2015 році 119 народних депутатів, які задекларували щонайменше мільйон гривень грошових активів отримували компенсацію на житло.

Про це з посиланням на Комітет виборців України пише «Україна молода».

Експерти з проекту «Дослівно» проаналізували електронні декларації народних обранців, які в минулому році отримували з бюджету кошти на оренду.

З'ясувалося, що 119 нардепів з них задекларували у 12 розділі електронних декларацій понад мільйон гривень (або еквівалент).

Десятка найзаможніших депутатів, які отримували компенсації на житло виглядає так:

1. Вадим Нестеренко (БПП), 206 млн грн
2. Олександр Вілкул (Опоблок), 190 млн грн
3. Євгеній Гєллєр (Відродження), 165 млн грн
4. Руслан Демчак (БПП), 133 млн грн
5. Євгеній Мураєв (позафракційний), 94 млн грн
6. Борислав Розенблат (БПП), 94 млн грн
7. Геннадій Чекіта (БПП), 90 млн грн
8. Анатолій Денисенко (позафракційний), 85 млн грн
9. Олександр Пресман (Відродження), 71 млн грн
10. Аркадій Корнацький (БПП), 57 млн грн.

pravda.com.ua

 pravda.com.ua

Вказується, що деякі заможні депутати задекларували житло, яке належить їм чи близьким родичам у київській приміській зоні.

«Наприклад, Євгеній Гєллєр написав, що є власником будинку у майже тисячу квадратних метрів у передмісті Києва, в селищі Козин.

Батько Руслана Демчака, згідно з декларацією народного депутата володіє будинком 337 м. кв. у селищі Крюківщина, яке знаходиться в двох кілометрах від київської окружної дороги», — сказано у повідомленні.

«Приміром, дружина народного депутата Михайла Добкіна, згідно з його декларацією, володіє двома квартирами в Києві. Втім, депутат також отримував компенсацію на житло», — йдеться у тексті повідомлення.

Також повідомляється, що у грудні 2015 року 177 народних депутатів, згідно із повідомленням апарату Верховної Ради отримували компенсацію з державного бюджету для оренди житла або винайму готельного номеру.

Річний розмір компенсації міг становити 167 тисяч гривень.

Розділи: Політика

23 листопада

Інші дати
23 листопада відзначають:
  • День без покупок.
  • Чорна п’ятниця.
Розгорнути
Олександр Івченко
1903 – авіаконструктор, керівник розробки поршневих, пізніше турбореактивних двигунів для багатьох типів літаків, в т. ч. і літаків Як-40 і Ан-24. 1959 р. створив і очолив самостійне дослідне підприємство – Запорізьке машинобудівне конструкторське бюро «Прогрес», з 1963 – його генеральний конструктор.
Розгорнути
Народився Микола Бунге
(1823, м.Київ – 1902) – вчений-економіст, державний діяч. Голова Кабінету Міністрів Російської імперії з 1887 до 1895 рр. За його керування бюджет вперше дістає статус документу обов'язкового до виконання всіма відомствами. У 1887 році добився скасування подушної податі з селян, за його ініціативою введено правила, що регламентували умови праці фабричних працівників. Підтримка М.Бунге розвитку індустрії України, іноземні інвестиції подвоїли видобуток вугілля в Донбасі та активно розвивали залізорудну промисловість Криворіжжя.
Розгорнути
Народився Микола Носов
(1908, м.Київ – 1976) – радянський письменник, автор знаменитої трилогії «Незнайко».
Розгорнути