chrome firefox opera safari iexplorer

У Києві презентували перший в Україні навчальний посібник із соціальної реклами

22 грудня 2016 о 13:01

В Інституті журналістики КНУ ім. Тараса Шевченка відбулася презентація першого в Україні навчального посібника, присвяченого соціальній рекламі.

Про це інформує прес-служба Інституту журналістики.

Посібник має на меті поглибити уявлення майбутніх фахівців та професіоналів про історію, сутність і функції цього особливого виду комунікацій. Праця сприятиме вивченню теоретичних і прикладних аспектів соціальної реклами, а також використанню креативних інструментів у реалізації соціальних кампаній.

Раніше студенти українських вишів вивчали предмет «Соціальна реклама» переважно за російськими підручниками. У презентованому посібнику матеріал подається з урахуванням українських реалій, ґрунтується на міжнародному досвіді та проілюстрований прикладами вітчизняних проектів.

Автор навчального посібника «Соціальна реклама» – Дмитро Олтаржевський, відомий український теоретик і практик у галузі PR, доктор наук із соціальних комунікацій, доцент кафедри реклами та зв’язків із громадськістю Інституту журналістики КНУ ім. Тараса Шевченка. Він має понад 50 наукових публікацій та книг з тематики паблік рилейшенз, корпоративних медіа та корпоративної соціальної відповідальності.

"Соціальна реклама активно розвивається тоді, коли в країні або все дуже добре, або навпаки, – зазначив Дмитро Олтаржевський. – Нині цей вид комунікації надзвичайно актуальний для України, його використовують для розв’язання найболючіших суспільних проблем. Проводяться інформаційні кампанії на підтримку Збройних сил України, на захист переселенців. Соціальна реклама допомагає боротися з корупцією, алкоголізмом, наркоманією, іншими фізичними і духовними хворобами нашого суспільства. Тому робота в цій сфері потребує відповідним знань і навичок. Саме цим і була зумовлена поява нашого нового навчального посібника «Соціальна реклама».

Розділи: Новини освіти

1 квітня

Інші дати
Василь Тарновський (молодший)
1837 – громадський і культурний діяч, меценат. Допомагав Т. Шевченку, «Київській Старовині», Київському історичному музею. Створив унікальну збірку шевченкіани, велику колекцію козацько-гетьманської музейної й архівної старовини. Фундатор Музею українських старожитностей, який він подарував Чернігівському земству (нині Чернігівський державний історичний музей).
Розгорнути
Народився Микола Гоголь
(1809, с. Великі Сорочинці Полтавська область - 1852) - український та російський письменник, драматург, поет, історик, фольклорист.
«Знаете ли вы украинскую ночь? О, вы не знаете украинской ночи! Всмотритесь в нее. С середины неба глядит месяц. Необъятный небесный свод раздался, раздвинулся еще необъятнее. Горит и дышит он. Земля вся в серебряном свете; и чудный воздух и прохладно-душен, и полон неги, и движет океан благоуханий. Божественная ночь! Очаровательная ночь!» (Микола Гоголь)
Розгорнути

Новини Дивитися всі

Loading...