chrome firefox opera safari iexplorer

У Києві презентували перший в Україні навчальний посібник із соціальної реклами

22 грудня 2016 о 13:01

В Інституті журналістики КНУ ім. Тараса Шевченка відбулася презентація першого в Україні навчального посібника, присвяченого соціальній рекламі.

Про це інформує прес-служба Інституту журналістики.

Посібник має на меті поглибити уявлення майбутніх фахівців та професіоналів про історію, сутність і функції цього особливого виду комунікацій. Праця сприятиме вивченню теоретичних і прикладних аспектів соціальної реклами, а також використанню креативних інструментів у реалізації соціальних кампаній.

Раніше студенти українських вишів вивчали предмет «Соціальна реклама» переважно за російськими підручниками. У презентованому посібнику матеріал подається з урахуванням українських реалій, ґрунтується на міжнародному досвіді та проілюстрований прикладами вітчизняних проектів.

Автор навчального посібника «Соціальна реклама» – Дмитро Олтаржевський, відомий український теоретик і практик у галузі PR, доктор наук із соціальних комунікацій, доцент кафедри реклами та зв’язків із громадськістю Інституту журналістики КНУ ім. Тараса Шевченка. Він має понад 50 наукових публікацій та книг з тематики паблік рилейшенз, корпоративних медіа та корпоративної соціальної відповідальності.

"Соціальна реклама активно розвивається тоді, коли в країні або все дуже добре, або навпаки, – зазначив Дмитро Олтаржевський. – Нині цей вид комунікації надзвичайно актуальний для України, його використовують для розв’язання найболючіших суспільних проблем. Проводяться інформаційні кампанії на підтримку Збройних сил України, на захист переселенців. Соціальна реклама допомагає боротися з корупцією, алкоголізмом, наркоманією, іншими фізичними і духовними хворобами нашого суспільства. Тому робота в цій сфері потребує відповідним знань і навичок. Саме цим і була зумовлена поява нашого нового навчального посібника «Соціальна реклама».

Розділи: Новини освіти

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути