chrome firefox opera safari iexplorer

Поблизу Одеси запустили гірськолижну трасу

07 січня 2017 о 10:52

Перед Різдвяними святами у райцентрі Березівка запустили для шанувальників катання на лижах та сноубордах гірськолижну трасу довжиною 650 метрів та 150-метрову трасу для тюбінгу.

Перші десятки одеських та березівських лижників вже здійснили під контролем інструкторів спуски з гірки.

«Гармати для наповнення снігом найбільшої траси №3 включили після Нового року, розраховуючи на те, щоб прийняти лижників раніше, ніж торік — до Різдвяних свят. Поряд з трасою, де вже катаються гірськолижники, вводимо в експлуатацію спеціалізовану трасу для тюбінгу — на ній дуже люблять спускатися з гірки на надувних круглих санках школярі та малеча», — зазначив представник турфірми Ігор Семак.

До послуг відвідувачів турбази спеціальні підйомники, зведені вздовж гірськолижної та тюбінгової трас. Тут є також кав'ярня, медпункт, кабінет інструкторів, сховище інвентаря.

Варто зазначити, що туркомплекс створено на околиці райцентру Березівка, за 85 кілометрів від Одеси і 100 кілометрів від Миколаєва. Окрім 650-метрової гірськолижної траси, є зручний і безпечний схил для новачків-довжиною 150 метрів, а також 150-метрова траса для сноутюбінгу.

Загальна пропускна спроможність канатних доріг — 2500 чол/год, що виключає чергу на підйом до вершини гірки. У прокаті 250 гірськолижних комплектів різних розмірів. Сучасна система освітлення дає можливість кататися і в вечірню пору.

Джерело: turystam.in.ua
Розділи: Туристичні новини

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути