chrome firefox opera safari iexplorer

Міносвіти забрало ліцензії 71 вишу на окупованих територіях

07 лютого 2017 о 15:45

Міністерство освіти та науки України анулювало ліцензії 71 вищого навчального закладу, розташованого на окупованій території Криму та частини Донецької і Луганської областей, що не були переміщені в інші регіони України.

Про видання відповідного наказу повідомили в Міносвіти, пише Україна молода.

«1 лютого 2017 року наказами міністерства освіти було затверджено перелік ВНЗ, які позбавлені ліцензій, тобто є нелегітимними та не мають права провадження освітньої діяльності», — прокоментувала прес-служба Міносвіти.

Загалом, рішення стосується коледжів, технікумів та училищь. Державних університетів у переліку лише 5, ще декілька приватних, усі вони з Криму.

«Для тих студентів, які здобували освіту в цих навчальних закладах у Криму після 20 лютого 2014 р., однак хочуть, щоб їхня кваліфікація, результати та період навчання визнавалися в Україні, розроблено відповідний порядок атестації», — повідомляють у Міносвіти.

У той же час студентам з окупованих районів Донецької та Луганської областей, що вступили до навчальних закладів до 2013 року, надається можливість перевестися до ліцензованих вишів України.

З окупованих регіонів за період збройної агресії Росії було переміщено майже 20 навчальних закладів, що успішно функціонують по усій території України, наприклад, у Старобільську Луганської області або у Вінниці, Києві та Хмельницькому.

Розділи: Новини освіти

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути