chrome firefox opera safari iexplorer

Микола Томенко: На окупованих територіях тарифи в енну кількість разів дешевші

08 лютого 2017 о 16:12

Для того, щоб зрозуміти, що насправді відбувається у країні протягом останніх років і чи взагалі існує якась стратегія в питанні відновлення територіальної цілісності України та повернення окупованих територій, треба отримати відповіді бодай на кілька запитань.

1. На підставі яких документів і хто з українського боку ухвалив рішення та підписав угоди про купівлю вугілля для України на шахтах Ріната Ахметова, які знаходяться на окупованій території?

2. Хто ухвалив рішення про постачання електроенергії для Луганська та інших міст окупованих територій з Луганської ТЕЦ, яка знаходиться на українській території?

3. Хто визначив суму контракту і чому, як твердять експерти, заборгованість за електроенергію, що постачається з України до «ЛНР», вже більше мільярда гривень?

4. І найважливіше запитанння до тих, хто відповідає за енергетику в Україні: як сталося, що за умов дотації енергетики «ЛНР» і «ДНР», в Україні введені так звані «європейські тарифи», а на окупованих територіях тарифи в енну кількість разів дешевші?

І взагалі, хто буде нести відповідальність за те, що українська влада, фактично, забезпечує енергетичну незалежність «ЛНР» і «ДНР»?!

Ці проблеми я озвучую вже не один місяць і сподіваюся отримати адекватну та повну відповідь на них від влади. Але для надійності пропоную створити у парламенті спеціальну слідчу комісію з цих питань.

Микола ТоменкоМикола Томенко , Лідер Громадського руху «Рідна країна», доктор політичних наук

24 жовтня

Інші дати
24 жовтня святкують:
  • День Організації Об’єднаних Націй (День ООН).
  • Всесвітній день інформації про розвиток.
Розгорнути
Народився Микола Біляшівський
(1867, м. Умань – 1926) – український археолог, етнограф, мистецтвознавець, музейний діяч. Один із засновників та дійсний член Української Академії Наук. В 1902-1923 роках - організатор і директор Київського міського художньо-промислового і наукового музею (тепер Національний художній музей України).
Розгорнути
День пам’яті Лук’яна Кобилиці
(1812, смт. Путила, Чернівецька область – 1851) – український громадсько-політичний діяч, керівник селянських повстань 40-х років 19 ст. на Путильщині (Буковині). Очолив виступи селян 22 громад, які рішуче відмовлялися відробляти панщину, самочинно переобрали сільську старшину, висунули вимоги відкриття українських шкіл, вільного користування лісами і пасовиськами. Як депутат австрійського парламенту виступив за надання політичної автономії Буковині і приєднання її до Галичини, вимагав скасування кріпацтва і передачу селянам землі без викупу.
Розгорнути