chrome firefox opera safari iexplorer

Йдемо у Європу, отримуємо гранти, а наповнити сайт МЗС – нікому?!

14 березня 2017 о 14:22

Підготовка до лекції в Київському університеті Тараса Шевченка з питань геополітики змусила мене переглянути сайт МЗС щодо останніх заходів та документів з питань взаємин з європейськими інституціями.

І тут виявилося, що історія відносин України з ЄС зупинилася … у 2010—2011 році.

Так, сайт МЗС у відповідному розділі («Участь у міжнародних організаціях/Європейський Союз») інформує, що «Україна та ЄС ведуть переговори про укладення Угоди про асоціацію, починаючи з березня 2007 року. Наразі відбулося 17 раундів переговорів (останній з них проходив 20-24 червня 2011 р. у Києві)».

Або про те, що «Чергове міністерське засідання Україна — ЄС з питань юстиції, свободи та безпеки планується провести у червні 2011 р. у м. Київ».

А також про «передбачення в Державному бюджеті на 2010 рік коштів на співфінансування процесу створення Фонду підтримки та реалізації конкретних проектів».

І це все – на фоні нібито надважливого завдання для нинішньої влади – вступу України до ЄС?! Виходить, що профільна структура, яка має цим опікуватись, вже шостий рік не звертає на це уваги?

Я мовчу про мільйонні гранти на «євроінтеграцію» та про нову «ефективну» й «правильну» команду МЗС...

То про який вступ до Європейського Союзу ви всі говорите, якщо навіть сайт міністерства оновити й наповнити не має кому?!

Микола Томенко, лідер Громадського руху «Рідна країна», доктор політичних наук, професор Київського національного університету ім. Т. Шевченка

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути