chrome firefox opera safari iexplorer

Обрали туристичний логотип Волині

16 березня 2017 о 15:00

Туристичним лого Волині стала робота під назвою «Волинь унікальна», автором якої є дизайнер-художник з Івано-Франківської області, повідомляють Волинські новини.

У період з 12 грудня 2016 року по 28 лютого 2017 року до Департаменту інфраструктури та туризму Волинської ОДА подали 40 заявок та зразків туристичного логотипу області. Згодом відбулось перше засідання організаційного комітету конкурсу, на якому було обрано вісім варіантів, які відповідають умовам конкурсу.

Відповідно до Положення про конкурс, далі відбувся ІІІ-й етап, а саме: оприлюднення конкурсних робіт та дослідження громадської думки, паралельно з цим збирали коментарі експертів із брендингу та на основі аналізу оргкомітет прийняв рішення про переможця конкурсу, який отримає 10 000 гривень.

Ним став логотип №8 «Волинь унікальна». Його автор, Владислав Михайлів з міста Рожнятів, Івано-Франківської області, отримає 10 тисяч гривень.

 volynnews.com

Як повідомив у коментарі Інформаційному агентству Волинські Новини очільник департаменту Іван Мирка, логотип будуть просувати у всі сфери економіки та культури. Тим паче, що для цього вже є готовий брендбук.

 volynnews.com

«Розвиток бренду Волині та його пізнаваності — наше завдання на найближчі роки. Вважаю, що герб Волинської області і туристичний логотип ідуть нога в ногу. Вони є одні з найгарніших і найвпізнаваніших в Україні. Так, дійсно, наш герб і прапор Волині схожий на Швейцарський. Але це піде тільки на користь», — каже Іван Мирка.

Посадовець додає, що відповідно до брендбуку, елементи логотипу можуть застосовуватися всюди: від ґудзиків, годинників, до вітрин, товарів і навіть автобусів тощо.

23 листопада

Інші дати
23 листопада відзначають:
  • День без покупок.
  • Чорна п’ятниця.
Розгорнути
Олександр Івченко
1903 – авіаконструктор, керівник розробки поршневих, пізніше турбореактивних двигунів для багатьох типів літаків, в т. ч. і літаків Як-40 і Ан-24. 1959 р. створив і очолив самостійне дослідне підприємство – Запорізьке машинобудівне конструкторське бюро «Прогрес», з 1963 – його генеральний конструктор.
Розгорнути
Народився Микола Бунге
(1823, м.Київ – 1902) – вчений-економіст, державний діяч. Голова Кабінету Міністрів Російської імперії з 1887 до 1895 рр. За його керування бюджет вперше дістає статус документу обов'язкового до виконання всіма відомствами. У 1887 році добився скасування подушної податі з селян, за його ініціативою введено правила, що регламентували умови праці фабричних працівників. Підтримка М.Бунге розвитку індустрії України, іноземні інвестиції подвоїли видобуток вугілля в Донбасі та активно розвивали залізорудну промисловість Криворіжжя.
Розгорнути
Народився Микола Носов
(1908, м.Київ – 1976) – радянський письменник, автор знаменитої трилогії «Незнайко».
Розгорнути