chrome firefox opera safari iexplorer

У Києві демонтують МАФи

18 квітня 2011 о 08:43

У Києві на виконання припису прокуратури біля станції метро «Дарниця» впродовж трьох днів демонтували 28 малих архітектурних форм, що були встановлені ще два роки тому.

Про це повідомили у прес-службі Київської міської державної адміністрації.

Демонтовані споруди не мали погоджень на розміщення з «Київводоканалом», «Київгазом» та «Київзеленбудом». За інформацією ПАТ «АК «Київводоканал», зазначені МАФи були встановлені в санітарній зоні проходження інженерних мереж, що є незаконним. Більше того, ці 28 МАФів були встановлені на зеленій зоні, без будь-якого погодження з профільною службою, грубо порушуючи Правила благоустрою міста Києва.

У Головному управлінні контролю за благоустроєм міста Києва зазначають, що відсутність повного набору дозвільної документації не завадила керівництву фірми-власника МАФів брати плату за оренду кіосків з підприємців. Більше того, вони вимагали оплату за користування тимчасовими спорудами за перший та останній місяць, а дехто сплачував оренду і поквартально. Знаючи, що їх торгівельний комплекс з МАФами розміщений із значними порушеннями чинних нормативних документів (приписи надавались керівництву фірми ще у липні 2010 року), керівники ТОВ продовжували запевняти орендарів, що вони можуть продовжувати винаймати площі для торгівлі.

Навіть після внесення припису прокуратури та попередження про демонтаж, фірма-власник не переймалась подальшою долею своїх клієнтів-орендарів. Вона просто не попередила їх про вимогу вивезти речі з орендованих приміщень, зазначили в КМДА.

У березні прокуратура Києва розпочала перевірки законності встановлення у столиці малих архітектурних форм (МАФ).

За даними прокуратури, у місті налічується понад 15 тис. тимчасових споруд, встановлених без будь-яких дозвільних документів або ж за підробленими дозволами.

 

23 листопада

Інші дати
23 листопада відзначають:
  • День без покупок.
  • Чорна п’ятниця.
Розгорнути
Олександр Івченко
1903 – авіаконструктор, керівник розробки поршневих, пізніше турбореактивних двигунів для багатьох типів літаків, в т. ч. і літаків Як-40 і Ан-24. 1959 р. створив і очолив самостійне дослідне підприємство – Запорізьке машинобудівне конструкторське бюро «Прогрес», з 1963 – його генеральний конструктор.
Розгорнути
Народився Микола Бунге
(1823, м.Київ – 1902) – вчений-економіст, державний діяч. Голова Кабінету Міністрів Російської імперії з 1887 до 1895 рр. За його керування бюджет вперше дістає статус документу обов'язкового до виконання всіма відомствами. У 1887 році добився скасування подушної податі з селян, за його ініціативою введено правила, що регламентували умови праці фабричних працівників. Підтримка М.Бунге розвитку індустрії України, іноземні інвестиції подвоїли видобуток вугілля в Донбасі та активно розвивали залізорудну промисловість Криворіжжя.
Розгорнути
Народився Микола Носов
(1908, м.Київ – 1976) – радянський письменник, автор знаменитої трилогії «Незнайко».
Розгорнути