chrome firefox opera safari iexplorer

Про подвійні стандарти депутатів у питанні з преміями чиновників

06 квітня 2017 о 11:04

Нині «чесні і принципові» депутати страшенно засуджують зарплати і премії керівництва НАЗК.

Але депутати «трішки» не договорюють: а хто ж визначив у відповідному Законі ці «надзарплати» для НАЗК? Або надзарплати для суддів? А для НАБУ?!..

До цього ж, вони також скромно умовчують про те, що депутати ЩОМІСЯЧНО виплачують собі так звані «кошти на депутатську діяльність» — фактично, це та ж премія! Таким чином, лише за цією статтею протягом року кожен депутат отримує, окрім зарплати, додатково 160-170 тисяч гривень!!! Це, майже, як премія для Корчак…

Подібний підхід — і у зарплатах урядовців, які формуються з енною кількістю доплат і премій. Але про які теж скромно мовчать…

Отож, доки зарплати влади не будуть «привʼязані» до рівня середньої зарплатою по Україні у визначених пропорціях – скажімо, не більшою аніж у 5-7 разів — доти теми зарплат і пенсій будуть предметом дискусій і невдоволення суспільства! Лише за умов такої «привʼязки» влада буде боротися за збільшення зарплат усіх громадян у державі, а не за збільшення своєї зарплати у власному відомстві.

Принагідно нагадаю: абсолютним чемпіоном зі збільшення бюджетного утримання у 2017 році є Секретаріат Кабінету Міністрів України. Фінансування структури під керівництвом В. Гройсмана у  цьому році збільшили більше ніж удвічі у порівнянні з попереднім роком! 

Так, на Секретаріат КМУ у 2016 році виділяли 322 млн 404 тис. грн, а у 2017-му — 737 млн 32 тис. грн, тобто на 414 млн 628 тис. грн більше!

Микола Томенко, лідер Громадського руху «Рідна країна»

Розділи: Політика

28 квітня

Інші дати
Народився Микола Івасюк
(1865, с.Заставна Чернівецька область - 1937) – український художник. Автор картин «В'їзд Богдана Хмельницького до Києва», «Богдан Хмельницький під Зборовом», «Битва під Хотином», «Іван Богун у бою під Берестечком».
Ах, не смійтеся ви наді мною, - Не для вас я Вкраїну люблю ! Не для вас виливаю ці сльози з журбою, Що ніхто їх не бачить нічною добою, Коли довго від думок не сплю. Хіба можете ви зрозуміти, Як її я кохаю, люблю ? Та коли б не вона, то для чого б і жити ? Але що… що вам, бідним, про це говорити… Чи ви любите матір свою ? (Павло Тичина)
Розгорнути
Народився Георгій Вороний
(1868, с. Журавка Чернігівська область – 1908) – російський математик українського походження. На його честь названі діаграми Вороного, що застосовуються у інформатиці.
Розгорнути