chrome firefox opera safari iexplorer

Чому українці вимирають?

05 липня 2017 о 12:45

Українці вимирають. Навіть офіційні дані статистики свідчать, що смертність в Україні суттєво перевищує народжуваність, а кількість населення катастрофічно зменшується. Так, лише за чотири місяці 2017 року (січень-квітень) в Україні народилося на 85 тисяч осіб менше, ніж померло!

Галузь охорони здоров’я для української влади не те що не пріоритетна, вона для неї просто не існує. Не варто знову говорити про нефінансування низки програм цієї галузі, про те, що в Україні досі немає міністра охорони здоровʼя (є тимчасовий в.о, який ні за що не відповідає), про те, що усі намагання «реформувати» цю галузь не показали позитивних результатів і з них ніхто не зробив висновків, про те, що в країні взагалі немає стратегічного розуміння, що робити з охороною здоровʼя та медициною, немає пропаганди, моди на здорове і спортивне життя.

Окрім того, останні роки не фінансується програма «Питна вода», суттєво скорочено програми фізичного виховання і спорту, бо так зване «передавання фінансування на місця» призвело до закриття багатьох спортивних закладів. Ціни на ліки бʼють усі рекорди, через повне зубожіння люди намагаються вилікуватися самотужки, що часом призводить до непередбачуваних результатів, а у селах часто просто немає можливості дістатися до найближчої лікарні…

«Ліберали» при владі з маніакальним бажанням все децентралізувати й допомогти західному бізнесу ЗНИЩИЛИ екологічний і санітарний контроль. Головні бізнес-групи країни (від курятників Косюка до підприємств Ахметова і Фірташа) в принципі не дотримуються екологічного законодавства. І ніхто їх не контролює і не штрафує. Самотужки боротися з ними змушені лише місцеві мешканці, що знемагають від смороду, затхлої води і зіпсованих ґрунтів і які у розпачі влаштовують поодинокі прецеденти самосуду на місцях…

Україна перетворюється на країну сміття, бо бізнес-корпорації не хочуть сплачувати екоподаток, а піднімати тарифи на сміття для людей нині нереально, та й аморально. Влада не продумує і не вкладає коштів у будівництво сміттєпереробних заводів, а санкціоновані сміттєзвалища давно вже переповнені та реально загрожують здоров’ю людей, оскільки за ними ніхто не доглядає, отруйні речовини без перешкод потрапляють у воду та повітря, зароджують епідемії та недуги.

Навіть в елементарних речах і влада, і громада не поспішають виконувати приписи чинних законів цивілізованого життя. Так, мій закон про заборону розпивання спиртних напоїв, у тому числі пива, у громадських містах, який діє з 21 січня 2010 року, ніхто досі не збирається виконувати. Тому Україна впевнено тримається у «лідерах» найбільш питущих країн світу, а також займає перші місця за рівнем вживання спиртних напоїв та дитячого алкоголізму…

То, може, час схаменутися?!

Микола Томенко, лідер Громадського руху “Рідна країна”

Розділи: Політика

23 листопада

Інші дати
23 листопада відзначають:
  • День без покупок.
  • Чорна п’ятниця.
Розгорнути
Олександр Івченко
1903 – авіаконструктор, керівник розробки поршневих, пізніше турбореактивних двигунів для багатьох типів літаків, в т. ч. і літаків Як-40 і Ан-24. 1959 р. створив і очолив самостійне дослідне підприємство – Запорізьке машинобудівне конструкторське бюро «Прогрес», з 1963 – його генеральний конструктор.
Розгорнути
Народився Микола Бунге
(1823, м.Київ – 1902) – вчений-економіст, державний діяч. Голова Кабінету Міністрів Російської імперії з 1887 до 1895 рр. За його керування бюджет вперше дістає статус документу обов'язкового до виконання всіма відомствами. У 1887 році добився скасування подушної податі з селян, за його ініціативою введено правила, що регламентували умови праці фабричних працівників. Підтримка М.Бунге розвитку індустрії України, іноземні інвестиції подвоїли видобуток вугілля в Донбасі та активно розвивали залізорудну промисловість Криворіжжя.
Розгорнути
Народився Микола Носов
(1908, м.Київ – 1976) – радянський письменник, автор знаменитої трилогії «Незнайко».
Розгорнути