chrome firefox opera safari iexplorer

Про індемнітет та «индимниет»: як депутати з невіглаством борються!

22 липня 2017 о 11:56

Група «принципових» депутатів, які продовжують ПІСЛЯ ПІВТОРАРІЧНОЇ ПЕРЕРВИ боротьбу з недоторканністю, знову шокують.

По-перше, вони проти недоторканності, але за… «ИНДИМНИЕТ»! Я так розумію, що мова йде про ІНДЕМНІТЕТ — від латинського слова INDEMNITAS ( захист від шкоди)… Але це так, дрібниця, з погляду на ази конституційного права.

 facebook.com/Mustafanayyem

Отож, черговий законопроект про зміни до Конституції від 158 депутатів названо НАЙКОРОТШИМ і найбільш РЕВОЛЮЦІЙНИМ! Бо у ньому пропонується із статті 80 виключити 1 і 3 частину і зберегти 2 (це називають цим самим «ИНДИМНИЕТОМ»). Воно то так, як кажуть прості українці, та трішечки не так!

Подібний законопроект ( СЛОВО В СЛОВО) було внесено в 2007 році фракціями НУНС і БЮТ. І за нього проголосували в першому читанні.

Такий же законопроект 16 січня 2015 року вніс Президент ( СЛОВО В СЛОВО), і він був проголосований двічі: 297 голосів за внесення до порядку денного і 365 — за скерування до Конституційного Суду. Після повернення з КС, без зауважень щодо зміни статті 80, профільний Комітет у грудні 2015 року запропонував розглянути його ВР. Відтоді законопроект про скасування недоторканності ЧЕКАЄ НА СВОЄ ОСТАННЄ ГОЛОСУВАННЯ!

І тут «супероригінальний» хід:  зареєстровано ще один законопроект, ТОТОЖНИЙ вже проголосованому, і він ОГОЛОШУЄТЬСЯ НАЙКОРОТШИМ і найбільш РЕВОЛЮЦІЙНИМ!

У мене питання: ВИ НЕДОТОРКАННІСТЬ ХОЧЕТЕ СКАСУВАТИ ЧИ «ИНДИМНИЕТОМ» ЗАЙНЯТИСЯ?!

Микола Томенко, лідер Громадського руху «Рідна країна» 

Розділи: Політика

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути