chrome firefox opera safari iexplorer

Депутати планують завтра вирішити долю референдуму в Криму

14 березня 2014 о 13:08

Депутат Верховної Ради від фракції «Батьківщина» Сергій Соболєв заявив, що народні обранці збираються завтра прийти на позачергове засідання парламенту, аби розглянути питання референдуму в Криму. 

а словами Соболєва, депутати попередньо домовилися завтра о 12:00 зібратися у парламенті, щоб відреагувати на рішення КС щодо кримського референдуму, яке має з'явитися вже найближчим часом.

«Зараз в ці хвилини ми фактично дізнаємося час оголошення публічного рішення Конституційного суду України і протягом найближчого часу ми будемо знати, яке рішення прийняв КС… Прийнято рішення на завтра на 12.00 збирати сесійне засідання Верховної Ради, оскільки, ви знаєте, ми не змінювали рішення про безперервність засідання Верховної Ради», — заявив нардеп. 

За словами Соболєва, одне з ключових питань, який буде винесено на завтрашнє засідання — це рішення Конституційного суду і відповідно конституційна реакція парламенту України на рішення КС і на ті події, які відбуваються у зв'язку з незаконним референдумом в автономії.

Нагадаємо, раніше сепаратисти заявляли, що їм необхідні всього два тижня для повного приєднання Криму до Росії. 

Джерело: ТСН
Розділи: Суспільство

24 жовтня

Інші дати
24 жовтня святкують:
  • День Організації Об’єднаних Націй (День ООН).
  • Всесвітній день інформації про розвиток.
Розгорнути
Народився Микола Біляшівський
(1867, м. Умань – 1926) – український археолог, етнограф, мистецтвознавець, музейний діяч. Один із засновників та дійсний член Української Академії Наук. В 1902-1923 роках - організатор і директор Київського міського художньо-промислового і наукового музею (тепер Національний художній музей України).
Розгорнути
День пам’яті Лук’яна Кобилиці
(1812, смт. Путила, Чернівецька область – 1851) – український громадсько-політичний діяч, керівник селянських повстань 40-х років 19 ст. на Путильщині (Буковині). Очолив виступи селян 22 громад, які рішуче відмовлялися відробляти панщину, самочинно переобрали сільську старшину, висунули вимоги відкриття українських шкіл, вільного користування лісами і пасовиськами. Як депутат австрійського парламенту виступив за надання політичної автономії Буковині і приєднання її до Галичини, вимагав скасування кріпацтва і передачу селянам землі без викупу.
Розгорнути