chrome firefox opera safari iexplorer

Національний олімпійський комітет України не має повноважень у відборі факелоносців

06 листопада 2017 о 15:08

Національний олімпійський комітет офіційно заявляє, що громадська організація, якою є НОК, не є задіяною в процесі відбору кандидатів для участі в Естафеті Олімпійського вогню ХХІІІ зимових Олімпійських ігор 2018 року в Пхьончхані.

Відповідні функції з відбору факелоносців здійснює Оргкомітет з підготовки та проведення Олімпійських ігор в Пхьончхані, а також всесвітні компанії-спонсори.

НОК України не має жодних повноважень у виборі кандидатів і не несе жодної відповідальності за підбір кандидатів.

16 грудня

Інші дати
День пам’яті Івана Федорова
(? 1510 – 1583) – засновника книгодрукування в Україні. У Львові в 1574 році надрукував нове видання «Апостола» та перший східнослов’янський «Буквар» з власними післямовами, в Острозі – першу повну слов»янську Біблію (Острозька біблія) (1581).
Розгорнути
Народився Андрій Стечинський
(1849, с.Хрінів Львівської обл. - 1896) - український актор, режисер і драматург. Автор драм "Міщанка", "Чорний Матвій", комедії "Псотниця". Ролі: Макогоненко ("Наталка Полтавка"), Стецько ("Сватання на Гончарівці").
Ти - весь у слові, як у сповиткові, З колиски до калини при горбі... І вже коли ти похитнувсь у слові, Вважай, що похитнувся у собі. (Борис Олійник)
Розгорнути

Новини Дивитися всі