chrome firefox opera safari iexplorer

НОК затвердив склад спортсменів-кандидатів на участь у зимовій Олімпіаді у 2018 році

23 травня 2017 о 13:02

Про це повідомив віце-президент НОКу Микола Томенко за результатами сьогоднішнього засідання Національного олімпійського комітету, де обговорювалося питання підготовки участі делегації НОК в ХХІІІ зимових Олімпійських іграх 2018 року в Пхьончхані (Південна Корея). Так, сьогодні був затверджений склад спортсменів-кандидатів на участь в цій Олімпіаді у кількості 57 осіб.

«Оскільки наші найбільші сподівання на відповідні результати у цій Олімпіаді повʼязані з біатлоном, то доброю новиною є те, що на звернення спортсменів і федерацій біатлону Міжнародний олімпійський комітет поставив умову перед організаторами реконструювати біатлонний стадіон і стрільбище, до рівня готовності яких були серйозні нарікання», – зазначив М. Томенко.

Крім того, враховуючи, що олімпійський рух і Олімпіада – не лише спортивна, а і геополітична подія, НОК на пропозицію Миколи Томенка готує звернення до Президента та МЗС щодо необхідності якнайшвидшого призначення посла України в Південній Кореї, оскільки Україна на державному рівні має активно допомагати в організації проведення Олімпіади. Як відомо, на сьогодні Посольство України в Республіці Корея очолює тимчасово повірений Тарас Федунків.

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути