chrome firefox opera safari iexplorer

Телеграми відходять в історію

23 листопада 2017 о 12:15

Найбільший український оператор фіксованого зв'язку «Укртелеком» вирішив з 1 березня 2018 року припинити надання послуг телеграфного зв'язку загального користування для всіх категорій споживачів.

Про це йдеться в оголошенні компанії в газеті «Урядовий кур'єр».

Як зазначається, з наступного року будуть припинені прийом, обробка і передача на доставку телеграм усіх видів і категорій.

Керівництво «Укртелекому» пояснило своє рішення суттєвим скороченням кількості телеграм, які відправляються. Це пов'язано з розвитком електронних каналів комунікації і поширенням використання цифрового підпису. Ще однією причиною відмови від цієї послуги є застаріле обладнання та відсутність його підтримки з боку виробників.

Крім того, у прес-службі оператора відзначили, що послуга передачі телеграм швидко втрачає свою популярність і є збитковою для компанії. Зокрема, якщо у 2015 році було відправлено близько 350 тис. телеграм, то наступного року — 100 тис., а зараз — заледве 10 тис. на квартал.

«Телеграфні послуги вже давно є збитковими для «Укртелекому» — це десятки мільйонів гривень в рік», — зазначили у прес-службі.

 

Джерело: Zaxid.net
Розділи: Суспільство

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути