chrome firefox opera safari iexplorer

Про “Єврокомунізм” як політичну хворобу сьогодення

04 січня 2018 о 14:16

Останнім часом стало модним у політичних дискусіях використовувати як аксіому аргументи “європейськості”.
“Коаліція лише для кадрових призначень” – це по-європейськи, – переконує депутат, ще вчора молодий фанат Януковича і Путіна;

“Ліс-кругляк треба продавати за кордон”, – твердять чиновники, які ще вчора працювали лобістами міжнародних корпорацій, бо ми європейці”;

“Не варто спеціально підтримувати українську мову і культуру”,бо це суперечить європейським цінностям”,- кажуть вчорашні ідеологи “російського світу” в Україні ….

Ще більше зло ідеології “Єврокомунізму” в декларативному виконанні зобов`язань “для галочки”. Так сталося і з розрекламованим “сотруванням сміття з 1 січня 2018 року”. Цю норму Закону ухвалили на виконання Директив ЄС про поводженням із сміттям.

І що ж на практиці?

Чи з`явилися, для прикладу, в Києві обладнані місця для картону, пластмаси чи скла?
Чи обладнані на полігонах спеціальні місця для знешкодження чи бодай зберігання небезпечного сміття?

Чи появився хоча б ОДИН КОМПЛЕКСНИЙ СМІТТЄСПАЛЮВАЛЬНИЙ ЗАВОД З ЕКОСТАНДАРТАМИ?

Чи ухвалено Закони як б визначали правові, організаційні та фінансові принципи та інструменти поводження з відходами?

ВІДПОВІДЬ НА ВСІ ЗАПИТАННЯ ЗРОЗУМІЛА – НІ!

Oтож, перед тим, як звітувати про “чергову європейську рехформу” необхідно до неї підготуватися належним чином, зреалізувати у рамках пілотних проектів, а потім робити обов`язковою для всіх. Нині ж штампування Законів для євроінтегрування і тотaльнe їх не виконання – це зло і злочин одночасно!

Тому варто нинішню чиновницьку ідеологію “єврокомунізму” нарешті змінити на ” єврореалізм” та “україноцентризм“!

Микола Томенко, лідер Громадського руху «Рідна країна»

 

 

 

Розділи: Політика

15 травня

Інші дати
Микола Країнський
1869 –  український психіатр і психолог. Відомий працями з патології епілепсії. Першим висунув гіпотезу про захисний характер епілептичного припадку, під час якого в організмі руйнуються накопичені отруйні речовини.
Розгорнути
Микола Соловцов (Федоров)
1857 –  театральний діяч, драматичний актор, режисер; фундатор першого стаціонарного театру у Києві (1891 р., тепер Національний академічний театр руської драми імені Лесі Українки).
Розгорнути
Народився Віктор Васнецов
(1848, с. Лоп'ял, Росія - 1926) - російський живописець. Один із авторів розписів у Володимирському соборі в Києві
Розгорнути
Народився Панас Саксаганський (Тобілевич)
(1859, с. Кам»яно-Костувате, Миколаївська область – 1940), український актор, режисер, драматург і педагог школи М.Кропивницького, корифей українського побутового театру.
«Сцена…— мій кумир, театр — священний храм для мене!» (Панас Саксаганський)
Розгорнути
Народився Михайло Булгаков
(1891, м. Київ - 1940) – письменник, драматург і театральний режисер. Автор романів «Біла гвардія», «Майстер і Маргарита», «Собаче серце».
«Ах, які зірки в Україні. От майже сім років живу в Москві, а все ж таки тягне мене на батьківщину. Серце щемить, хочеться іноді болісно в поїзд… і туди. Знову побачити яри, занесені снігом, Дніпро… Немає красивішого міста на світі, ніж Київ». (Михайло Булгаков)
Розгорнути
Народився Павло Скоропадський
(1873, м. Вісбаден, Німеччина - 1945) - український громадський, політичний і військовий діяч, гетьман Української Держави у 1918 році.
Розгорнути
Народився Ілля Мечников
(1845, с.Мечнікове Харківська область - 1916) - український науковець, один з основоположників еволюційної ембріології, порівняльної патології, імунології і мікробіології. Лауреат Нобелівської премії з медицини та фізіології 1908 року «За вивчення імунної системи».
Розгорнути