chrome firefox opera safari iexplorer

Українська «Бі-Бі-Сі» сьогодні мовить останній день

29 квітня 2011 о 12:50

29 квітня українська радіослужба «Бі-Бі-Сі» мовить останній день.

Як повідомила її редактор Світлана Дорош «Комерсанту-Україна», у цю п'ятницю востаннє відбудеться трансляція ранкової та вечірньої радіопередач — "Ранок із «Бі-Бі-Сі» і «Добрий вечір із Лондона».

Після цього нові інформаційні випуски будуть доступні тільки на інтернет-сайті служби.
Дорош зазначила, що зараз проводяться роботи з удосконалення сайту, які планується завершити наприкінці літа.

«Над цим працює спеціальний відділ розвитку в Лондоні. У наших планах зробити сайт більш мультимедійним», — сказала вона.

«Ці зміни закономірні й обумовлені хоча б тим, що 10 із 12 співробітників нашої радіослужби в Києві залишаються на своїх місцях, але тепер всі вони будуть працювати над інтернет-ресурсом», — пояснила Дорош.

Український підрозділ «Бі-Бі-Сі» є частиною всесвітньої служби British Broadcasting Corporation, яка фінансується британським Міністерством закордонних справ.
Перша програма «Бі-Бі-Сі» українською мовою, гостем якої став президент Леонід Кравчук, вийшла в ефір 1 червня 1992 року.

Щотижнева аудиторія української радіослужби становила понад 5 млн осіб.

У січні цього року BBC World Service повідомила про закриття українськомовної радіослужби «Бі-Бі-Сі» разом із азербайджанською, іспанською на Кубі, в’єтнамською, китайською та турецькою. Такі заходи пояснили вимогою уряду еликобританії як мінімум на 16% зменшити видатки Всесвітньої служби «Бі-Бі-Сі».

Крім того, протягом 3-х років корпорація планує скоротити 650 із 2400 робочих місць.

6 травня

Інші дати
Народився Лев Каплан
(1899, м. Могилів-Подільський - 1972) - український художник, графік реалістичного напряму. Автор числених плакатів, ілюстрацій до книжок, карикатур.
"Художник - гармонізатор суспільства, його душа, так само, як і поет, духовний провідник, людина, котра об'єднує націю." (Лариса Дем'янишина)
Розгорнути
1686 — між Росією і Річчю Посполитою було підписано угоду, названу — «Вічним миром».
Сусідні держави в черговий раз між собою ділили українські землі. Підписана угода підтверджувала умови Андрусівського перемир'я 1667 р. Він закріпив за Росією Смоленськ з околицями, Лівобережну Україну з Києвом, Запоріжжя і Сіверську землю з Черніговом і Стародубом. "Вічний мир" 1686 р. насправді був початком анексії українських територій.
«Для всіх ти мертва і смішна, Для всіх ти бідна і нещасна, Моя Україно прекрасна, Пісень і волі сторона» (Олександр Олесь)
Розгорнути