chrome firefox opera safari iexplorer

Сьогодні у світі відзначають день захисту Землі

30 березня 2012 о 09:49

Сьогодні у світі відзначають Міжнародний день захисту Землі.

Як повідомляв УНН, 31 березня з 20:30 до 21:30 у межах міжнародної екологічної акції "Година Планети 2012" буде вимкнено зовнішнє підсвітлення об'єкту Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО — Софійського собору.

Міжнародна акція «Година Планети» є однією з найбільших і найвідоміших екологічних кампаній у світі, під час якої електричне освітлення вимикається на одну годину одночасно у всіх країнах, що приєднались до проведення акції.
ЦВС ЮНЕСКО запрошує всі об'єкти всесвітньої спадщини вимкнути електричне освітлення на годину, продемонструвавши таким чином лідерство загальновідомих пам'яток у захисті навколишнього середовища заради екологічно чистої планети.

У природоохоронній акції «Година Планети» ЮНЕСКО співпрацює з Фондом дикої природи.

Кампанію «Година Планети» розпочато в 2007 р. і з кожним роком до неї долучається все більше країн в усьому світі. В 2011 р. у заході брало участь 1,8 млрд. людей у 5251 великих містах з 135 країн.

Розділи: Довкілля

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути