chrome firefox opera safari iexplorer

Сьогодні Україна долучиться до всесвітньої акції «Година Землі»

31 березня 2012 о 10:26

У 2012 році Україна приєднується до всесвітньої екологічної акції «Година Землі» вже четвертий рік поспіль, активно підтримуючи всесвітній кліматичний рух і прагнення до сталого майбутнього, повідомляє прес-служба Всесвітнього фонду природи (WWF) в Україні.

Так, у суботу, 31 березня, о 20:30 люди в усьому світі вшосте вимкнуть світло на одну годину, щоб показати необхідність об'єднаних дій для боротьби зі зміною клімату.

Цього року кампанію підтримує Міністерство екології та природних ресурсів України й Державне агентство з енергоефективності та енергозбереження України.

Відтак, 31 березня з 20:30 до 21:30 буде відключене зовнішнє підсвічування об`єкта Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО — Софійського собору у Києві.

А у Львові 31 березня з 20:30 год. до 21:30 год. буде вимкнене освітлення на об’єктах, які входять до Списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО — підсвітка Ратуші, церкви Михаїла, вежі Корнякта, соборів Юра, Бернардинського та Домініканського, а також кам’яниці Шольц-Вольфовичів, що на пл.Ринок, 23.

Нагадаємо, міжнародна акція «Година планети» була ініційована декілька років тому ЮНЕСКО та присвячена зміцненню зусиль всіх поборників ідеї захисту довкілля та сталого розвитку планети. До акції запрошуються всі країни-члени ЮНЕСКО.

Нагадаємо, «Година Землі» була започаткована в Сіднеї (Австралія) в 2007 році, коли 2,2 млн домівок та організацій вимкнули світло на одну годину. Вже через рік ця подія стала світовою екологічною ініціативою, до якої долучилося більше 100 мільйонів людей у 35 країнах світу. Цей всесвітній заклик має на меті привернути увагу кожної особистості, кожної організації та кожної спільноти.

Кожен охочий може долучитися до цієї акції, вимкнувши на годину з 20:30 до 21:30 год електроенергію у себе вдома.

«Рідна країна»

Розділи: Суспільство

27 липня

Інші дати
Володимир Воробйов
1876 – професор анатомії, член АН УРСР. Засновник школи функціональної динамічної анатомії. Створив у Харкові перший у світі «Музей становлення людини». Автор «Атласу анатомії людини» в 5 т.
Розгорнути
Володимир Маковський
1870 – український учений у галузі турбінобудування. Засновник вітчизняної наукової школи газотурбобудування.
Розгорнути
Народився Іван Гнатюк
(1929, с. Дзвинячі Тернопільської обл. - 2005) -  український поет. Автор збірок "Паговіння", "Калина", "Повнява", "Жага", "Життя", "Дорога", "Чорнозем", "Турбота" та ін.
Розгорнути
Народився Володимир Короленко
(1853, м.Житомир – 1921) — письменник, журналіст, публіцист і громадський діяч. Автор вторів «Сліпий музикант», «У поганому товаристві», «Сорочинська трагедія» та ін.
«Ні, не вихваляти треба терор, а застерігати від нього, звідки б він не виходив. І благо тій стороні, яка першою зуміє відокремитись від кривавого туману, й першою згадає, що мужність у відкритому бою може йти поряд із людяністю і великодушністю до переможеного… Історія нас розсудить…». (Володимир Короленко).
Розгорнути