chrome firefox opera safari iexplorer

Геть від Москви, або на захист Миколи Хвильового

12 листопада 2018 о 13:41
informator.news

Патріотизація та українізація Порошенка та його любих друзів справа потрібна і корисна. Якщо у свій час Ющенко планував українізувати Януковича, то нині Порошенка і К. самоукраїнізує жага до збереження влади.

Щоправда, небезпека передвиборчої самоукраїнізації Порошенка у фантастичному відриві політичної риторики від щоденної управлінської практики.

Один показовий приклад
Порошенко та всі гуманітарні міністри й віце-прем‘єри за його квотою 5 рік НЕ ВСТИГАЮТЬ розглянути НАПОЛЕГЛИВІ ПРОХАННЯ керівників СВІТОГЛЯДНИХ НАЦІОНАЛЬНИХ ЗАПОВІДНИКІВ УКРАЇНИ про зміну наглядових рад. Так, досі за всіма ШЕВЧЕНКІВСЬКИМИ ЗАПОВІДНИКАМИ, що на Черкащині, наглядає вірний соратник Януковича-Путіна – Тулуб, за «Софією Київською» – російськоміровець Толочко, а за Києво-Печерською лаврою – Кулиняк з Павлом, Антонієм і Серафимою, для яких «Краще смерть, аніж Томос»!

Таких прикладів роздвоєння між політичним піаром та управлінською практикою у справі творення українського світу тисячі.
І тому є СВІТОГЛЯДНА І ЛЮДСЬКА ВІДМІННІСТЬ між знаменитим гаслом «ГЕТЬ ВІД МОСКВИ» Миколи Хвильового і гаслом, яке у нього запозичив Петро Порошенко.

Націонал-комуніст Хвильовий цим гаслом спонукав до дискусії увесь світ, а Сталіна змусив визнати, що «український комуніст Хвильовий не має нічого сказати на користь Москви, як тільки закликати українських діячів “ТІКАТИ ЯКОМОГА ШВИДШЕ ГЕТЬ ВІД МОСКВИ”!
Саме тому, РЕАЛЬНО борячись із московським тоталітаризмом, Хвильовий закінчив життя ДЕМОНСТРАТИВНИМ, ПРОТЕСТНИМ САМОГУБСТВОМ 13 травня 1933 року.

Бо гаслом «Геть від Москви» він боровся за
свої ПЕРЕКОНАННЯ і за свою УКРАЇНУ, а
не за свої привілеї чи за свою посаду!

Микола Томенко

лідер партії Громадського руху «Рідна країна»

Розділи: Політика

23 листопада

Інші дати
23 листопада відзначають:
  • День без покупок.
  • Чорна п’ятниця.
Розгорнути
Олександр Івченко
1903 – авіаконструктор, керівник розробки поршневих, пізніше турбореактивних двигунів для багатьох типів літаків, в т. ч. і літаків Як-40 і Ан-24. 1959 р. створив і очолив самостійне дослідне підприємство – Запорізьке машинобудівне конструкторське бюро «Прогрес», з 1963 – його генеральний конструктор.
Розгорнути
Народився Микола Бунге
(1823, м.Київ – 1902) – вчений-економіст, державний діяч. Голова Кабінету Міністрів Російської імперії з 1887 до 1895 рр. За його керування бюджет вперше дістає статус документу обов'язкового до виконання всіма відомствами. У 1887 році добився скасування подушної податі з селян, за його ініціативою введено правила, що регламентували умови праці фабричних працівників. Підтримка М.Бунге розвитку індустрії України, іноземні інвестиції подвоїли видобуток вугілля в Донбасі та активно розвивали залізорудну промисловість Криворіжжя.
Розгорнути
Народився Микола Носов
(1908, м.Київ – 1976) – радянський письменник, автор знаменитої трилогії «Незнайко».
Розгорнути