chrome firefox opera safari iexplorer

Півтори тисячі пар одночасно станцюють вальс у Севастополі

03 травня 2011 о 18:13

У Севастополі 1 липня планується масове виконання вальсу. Композицію «Севастопольський вальс» на площі Свободи біля Українського культурно-інформаційного центру одночасно танцюватимуть близько 1,5 тисячі пар у супроводі зведеного духового оркестру Військово-Морських сил України і Чорноморського флоту Російської Федерації.

Про це повідомили на прес-конференції представники міжнародного фестивалю «Кримський танцювальний трофей» (виконання відбуватиметься в рамках цього фестивалю), Українського культурно-інформаційного центру (Севастополь) і Спілки громадських організацій спортивного танцю України.

За словами заступника директора Українського культурно-інформаційного центру Геннадія АЛЕКСЄЄВСЬКОГО, ідея наймасовішого виконання вальсу народилася минулого року під час фестивалю «Кримський танцювальний трофей».

Він зазначив, що до ювілейного, 10-го фестивалю організатори вирішили підготувати проект «Наймасовішого виконання вальсу», в якому візьмуть участь учасники фестивалю «Кримський танцювальний трофей», жителі Севастополя і гості міста. Захід фіксуватиме представник Книги рекордів України.

Член журі міжнародного фестивалю «Кримський танцювальний трофей-2011» Віктор САВЧЕНКО відзначив, що «метою проекту є створення танцювальної візитки міста і фестивалю». Девіз проекту — «Танці об`єднують».

Президент громадської організації «Севастопольське відділення Асоціації спортивного танцю України» Дмитро СЕВЕРИН сказав: «Найголовніше, що взяти участь в проекті зможе кожний бажаючий, незалежно від приналежності до будь-яких федерацій і асоціацій, від віку і рівня підготовки».

За його інформацією, в містах України навчання проводитимуть акредитовані клуби, що входять до Спілки громадських організацій спортивного танцю України. На сайті фестивалю і в соціальних мережах будуть розміщені навчальні відео-ролики.

 

2 травня

Інші дати
Народився Микола Вілінський
(1888, м. Голта, Херсонська область – 1956) – український композитор, педагог. Автор симфонічних сюїт, кантат, вокально-хорових обробок українських, російських і молдавських народних пісень, романсів, камерно-інструментальних творів, а також ряду теоретичних робіт і статей. Вважається засновником баладного жанру в український фортепіанній музиці.
«Микола Миколайович Вілінський був прекрасним музикантом і прекрасною людиною. На всіх його творах лежить печать справжнього таланту і всі вони показують тонкий смак і велику професійну майстерність автора.» (Борис Лятошинський)
Розгорнути
Народився Володимир Лучицький
(1877, м. Київ – 1949) - український геолог, петрограф. Велике значення мають його роботи з вивчення Українського кристалічного щита, Криму. Відкрив родовищ графітів, каолінів. Склав гідрогеологічні та геологічні карти України.
Розгорнути