chrome firefox opera safari iexplorer

Зантарая — кращий спортсмен України в квітні

05 травня 2011 о 16:03

Переможець цьогорічного чемпіонату Європи з дзюдо в ваговій категорії до 60 кг Георгій Зантарая визнаний Національним олімпійським комітетом найкращим спортсменом України в квітні.

Про це визнання досягнень спортсмена повідомив офіційний сайт НОК України.

Здобувши на татамі Стамбула індивідуальне «золото» та звання найкращого дзюдоїста турніру, він доповнив свій медальний доробок на чемпіонаті Старого світу золотою нагородою командної першості, яку виборов разом із партнерами по збірній.

Лауреатом традиційної нагороди НОК Георгій стає вже вдруге в кар’єрі: уперше титул найкращого спортсмена місяця був присуджений йому в серпні 2009 року.

Джерело: ZIK
Розділи: Здорова Спорт в Україні

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути