chrome firefox opera safari iexplorer

Крим обрав новий логотип півострова

27 травня 2011 о 12:01

Логотип з написом «Крим — перлина світу» переміг у конкурсі Міністерства курортів і туризму Автономної республіки Крим, повідомляє КоммерсантЪ-Украина.

Учора, 26 травня, конкурсна комісія з відбору найкращих пропозицій логотипу Криму провела фінальне голосування, за підсумками якого перемогу здобув логотип, підготовлений київською компанією iBrand Design Consulting.

Конкурс на розробку нового логотипу Криму було оголошено Міністерством курортів і туризму АРК у березні. Попередній логотип із зображенням сонця і написом «Назустріч сонячним обіймам» розроблено в 2000 році, і організатори визнали його несучасним.

У конкурсі могли взяти участь усі охочі. Усього було надіслано 307 робіт, з яких комісія спочатку відібрала сім, а потім залишила три. У фінальному голосуванні, крім логотипу з написом «Крим — перлина світу», брали участь ще дві роботи, підготовлені сімферопольською брендінговою студією 3N і київським креативним агентством Мед.

Однак більшість членів комісії, в яку серед інших увійшли заступник голови Ради міністрів АРК Георгій Псарьов і член президії Верховної ради Криму Рустам Теміргалієв, зробили вибір на користь логотипу, запропонованого компанією iBrand Design Consulting.

Бюджет конкурсу склав 150 тис. грн, при цьому суму, яка дістанеться його переможцю, організатори не уточнюють.

Як повідомили в головному управлінні інформаційної політики Ради міністрів АРК, остаточний напис на логотипі "Крим — перлина світу" буде українською мовою. Примітно, що виборча програма кримської республіканської організації Партії регіонів під час минулорічної кампанії називалася «Зробимо Крим перлиною України!».

Між тим, на знак протесту проти непрофесіоналізму журі конкурсу низка дизайнерів виготовили і опублікували в Мережі пародії на новий логотип Криму, серед яких був знак з написом «Йух вам». Таким чином дизайнери висловили розчарування, яке відчувають деякі туристи від цін та якості відпочинку на півострові.

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути