chrome firefox opera safari iexplorer

В Кіровограді встановили новий танцювальний рекорд світу

29 травня 2011 о 21:56

Вчора о 21:15 у Кіровограді під час урочистого тріумф-шоу на обласному стадіоні «Зірка» з нагоди перемоги кіровоградської команди у всеукраїнському проекті «Майданс» був встановлений новий офіційний танцювальний рекорд світу.

14 тисяч 585 людей, які були присутні на стадіоні, одночасно виконали танець під керівництвом хореографа Олександра Лещенка.

Новий рекорд засвідчив експерт Національного реєстру рекордів, який повідомив, що попереднє наймасовіше танцювальне досягнення було зафіксовано у 2006 році в Румунії. Тоді одночасно танцювали 13 тис. 828 осіб.

Шоу подібного масштабу вперше відбувалося в Кіровограді. Танцювальний марафон тривалістю майже 1:00 провели всі хореографічні колективи міста.

Привітати кіровоградців з перемогою приїхала команда «майдансеров» з Одеси, на сцену виходили відомі українські виконавці.

Для переможців виконав сольний номер голова Кіровоградської облдержадміністрації Сергій Ларін. Він також озвучив ініціативу щорічно проводити в Кіровограді міжнародний фестиваль хореографії.

Кожен з 500 учасників кіровоградської команди отримав спеціальні медалі, їх імена вписали в найбільшу почесну грамоту.

Міська влада також нагородила головного хореографа Лещенко золотою відзнакою Кіровоградського міськвиконкому «За заслуги І ступеня», а його помічників — Семена Жигаліна і Руслана Махова — срібними нагородами «За заслуги IІ ступеня».

Кульмінацією свята став найбільший в історії Кіровограда феєрверк: 500 залпів були випущені на честь кожного переможця кіровоградської команди.

Призовий мільйон гривень, отриманий за перемогу в танцювальному проекті «Майданс», кіровоградці планують витратити на встановлення в обласному центрі сучасних дитячих майданчиків.

Нагадаємо, в січні представники Книги рекордів Гіннесса офіційно зарахували світовий рекорд танцівниці в Індії, яка виконувала народний танець протягом 123 годин.

28 квітня

Інші дати
Народився Микола Івасюк
(1865, с.Заставна Чернівецька область - 1937) – український художник. Автор картин «В'їзд Богдана Хмельницького до Києва», «Богдан Хмельницький під Зборовом», «Битва під Хотином», «Іван Богун у бою під Берестечком».
Ах, не смійтеся ви наді мною, - Не для вас я Вкраїну люблю ! Не для вас виливаю ці сльози з журбою, Що ніхто їх не бачить нічною добою, Коли довго від думок не сплю. Хіба можете ви зрозуміти, Як її я кохаю, люблю ? Та коли б не вона, то для чого б і жити ? Але що… що вам, бідним, про це говорити… Чи ви любите матір свою ? (Павло Тичина)
Розгорнути
Народився Георгій Вороний
(1868, с. Журавка Чернігівська область – 1908) – російський математик українського походження. На його честь названі діаграми Вороного, що застосовуються у інформатиці.
Розгорнути