chrome firefox opera safari iexplorer

Понад 70% українських студентів хотіли б жити закордоном

31 травня 2011 о 14:32

Лише 29,1% українських студентів задоволені тим, що живуть у своїй країні, і не хочуть виїхати закордон. Про це свідчать дані Інституту Горшеніна за підсумками річної програми міжнародних соціологічних досліджень «Студенти – образ майбутнього», проведеного в Україні, Росії, Польщі й Казахстані.

У Казахстані змінити місце проживання не має наміру майже кожен другий (48,6%), серед поляків таких більш як третина (37,6%), жити в іншій країні не бажає трохи менш третини росіян (31,1%) і 29,1% українців.

Далі переваги розділилися таким чином: серед українських студентів 16,2% опитаних хотіли б жити у США, а кожен шостий (15,6%) для життя обрав би Велику Британію. Жити в США хотіли б 16,7% росіян, а 14,7% віддали б перевагу Німеччині.

Поляки другу позицію віддали Великій Британії (12,8%), трохи менше респондентів (12,4%) зупинили свій вибір на США. Серед казахів кожен десятий (10,7%) вважав би за краще жити в США, трохи менше студентів (9,3%) виїхали б до Великої Британії.

Міжнародне соціологічне дослідження «Студенти – образ майбутнього» проводилося Інститутом Горшеніна з жовтня 2010 року по березень 2011 року. Загалом, згідно з випадковою вибіркою, було опитано 5155 студентів у 22-х вищих навчальних закладах чотирьох країн: України, Росії, Польщі, Казахстану.

19 грудня

Інші дати
День Святого Миколая
Православні, римо-католицькі та греко-католицькі християни пам'ятають його та шанують як історичну особу та великого святого. В Україні та в інших країнах світу цей святець став прообразом міфічної фігури Санта Клауса. Святий Миколай зараховується до лику святих: як такий опікується воїнами, водіями і подорожуючими, допомагає бідним у скруті; вважається покровителем дітей та студентів, моряків, торговців, і лучників.
Розгорнути
День адвокатури
Свято встановлено в Україні «…ураховуючи важливу роль адвокатури в розбудові правової держави, захисті конституційних прав і свобод громадян, велике громадське значення цієї правозахисної інституції в Україні…» згідно з Указом Президента України «Про День адвокатури» від 2 грудня 2002 року № 1121/2002.
Розгорнути
Народився Микола Андрусов
(1861, м. Одеса – 1924) – геолог, знавець неогенових відкладів, палеоеколог, дослідник Чорноморського басейну. Праці М.Андрусова складають епоху в стратиграфії, палеонтології, палеографії, палеоекології, океанології і досі є неперевершеним зразком наукової чіткості та точності.
Розгорнути
Народився Микола Скуба
(1907, с.Горбове, Чернігівська область – 1937) – український поет. Автор збірок поезій «Перегони», «Демонстрація», «Пісні», «Нові пісні», «Сопілка».
Розгорнути
Народився Микола Руденко
(1920, с. Юр'ївка Луганської обл. - 2004) - український письменник, член-засновник Української Громадянської Групи сприяння виконанню Гельсінських угод. Автор збірок поезій, романів та повістей ("Вітер в обличчя", "Остання шабля", "Чарівний бумеранг" та ін.)
Розгорнути
Народився Микола Лукаш
(1919, м. Кромівка Суміської обл. - 1988) - український перекладач. Працював у галузі поетичного і прозового перекладу з 18 мов, української лексикографії.
Розгорнути

Новини Дивитися всі