chrome firefox opera safari iexplorer

У Черкасах у дереві оживають герої казки «Котигорошко». ФОТО

02 червня 2011 о 15:01

У Черкасах стартував Третій фестиваль дерев’яних скульптур «Древляндія». Цього року майстри з Черкас, Києва, Львова, Канева та Моринців працюють над героями казки «Котигорошко», повідомляє прес-служба Черкаського міськвиконкому.

Відвідувачі фестивалю можуть бачити, як звичайна колода перетворюється на скульптуру. Вже 5 червня Дитячий парк, що у центрі міста, прикрасять Котигорошко, Крутивус, Вернидуб, Вернигора, Змій, Дід «Ох», батько й матір Котигорошка.

– Казку про Котигорошка, який боровся зі злим Змієм, пам’ятаю ще з дитинства і тоді на мене вона справила неабияке враження. Мені хочеться, щоб дітки, які відвідуватимуть черкаський парк, могли брати приклад з Котигорошка – попри будь-які обставини робити добрі справи, бути такими ж мужніми й сильними, – розповідає один з організаторів фестивалю, директор КП «Дирекція парків» Олександр Радуцький.

По завершенню фестивалю журі визначить найкращу скульптуру. За перше місце митець отримає 7 тисяч гривень, за друге – 5, за третє – 3 тисячі.

Нагадаємо, фестиваль дерев’яної скульптури «Древляндія» проходить у Черкасах уже третій рік поспіль. Темами попередніх «Древляндій» були «Золотий ключик» та «Мауглі».

Виготовлені під час минулих фестивалів дерев’яні скульптури нині прикрашають парки міста, а тварин з «Мауглі» розмістили у міському зоопарку.

Фото Ігоря Бутенка

«Рідна країна»

2 травня

Інші дати
Народився Микола Вілінський
(1888, м. Голта, Херсонська область – 1956) – український композитор, педагог. Автор симфонічних сюїт, кантат, вокально-хорових обробок українських, російських і молдавських народних пісень, романсів, камерно-інструментальних творів, а також ряду теоретичних робіт і статей. Вважається засновником баладного жанру в український фортепіанній музиці.
«Микола Миколайович Вілінський був прекрасним музикантом і прекрасною людиною. На всіх його творах лежить печать справжнього таланту і всі вони показують тонкий смак і велику професійну майстерність автора.» (Борис Лятошинський)
Розгорнути
Народився Володимир Лучицький
(1877, м. Київ – 1949) - український геолог, петрограф. Велике значення мають його роботи з вивчення Українського кристалічного щита, Криму. Відкрив родовищ графітів, каолінів. Склав гідрогеологічні та геологічні карти України.
Розгорнути