chrome firefox opera safari iexplorer

Донеччина до Євро підготувала 12 марштурів

03 червня 2011 о 12:03

До Євро-2012 на Донеччині підготовлено 12 туристичних маршрутів. Про це сказав під час он-лайн конференції на одному з донецьких сайтів перший заступник голови облдержадміністрації Сергій Дергунов. «В одному з таких місць зовсім недавно (с. Красне) відбувся дивовижний симфонічний концерт на батьківщині найбільш виконуваного на сьогоднішній день у світі композитора Сергія Прокоф’єва», – зазначив він.

В області достатньо чудових місць для відпочинку. Це Святогір’я, Краснолиманський район, Азовське узбережжя, де розташований регіональний ландшафтний парк «Меотіда» та інші ландшафтні парки, кожен з яких має свою «родзинку».

Що стосується загального числа гостей, то ще важко спрогнозувати точну кількість тих, хто приїде до Донецька на матчі Євро-2012. «У нас є кілька варіантів розрахунку ситуації. Не говоритиму про мінімум і максимум, скажу про усереднений варіант – це майже 100 тисяч гостей на всі 5 матчів. Місткість стадіону – 52 тисячі, у фан-зоні може розміститися від 60 до 80 тисяч гостей», – сказав заступник губернатора.

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути