chrome firefox opera safari iexplorer

На Параді наречених в Ужгороді ставитимуть рекорд весільного рушника

22 червня 2011 о 17:02

26 червня в Ужгороді вчетверте відбудеться Парад наречених, у якому візьме участь 120 дівчат та жінок. Організатори обіцяють встановити новий цікавий рекорд, який цього разу стосуватиметься весільного рушника.

Про це йшлося під час прес-конференції організаторів параду в Ужгородському прес-клубі.

Організатори кажуть, що цього разу не ставлять за мету побити кількісний рекорд (минулого року кількість учасників становила 160 осіб), оскільки даються взнаки труднощі організації, а кошторис свята становитиме не менше 200 тис. грн, тоді як участь у ньому безкоштовна.

Вони наголошують на соціальній складовій заходу, оскільки пропагують свідоме ставлення молоді до шлюбу.

«Закохані повинні розуміти, для чого організовують весілля. Якщо дівчата, наприклад, хочуть лише свята, відчути себе красунею-нареченою, то можуть прийти на наш парад, а до самого одруження слід готуватися відповідально», – наголосив член оргкомітету параду Сергій Денисенко.

На свято запрошують і тих, хто вже одружився, але хотів би ще раз одягнути сукню, відновити весільні емоції.

Під час параду журі визначатиме переможниць у кількох номінаціях: на найкращу і найоригінальнішу сукні, найкращу зачіску, макіяж, весільний букет. Головний приз (закордонну подорож) розіграють наосліп між учасницями дійства.

Парад наречених є одночасно благодійною акцією. Кошти, зароблені традиційним для Закарпаття весільним танцем, будуть використані на доброчинні цілі. «Наша область має унікальну традицію, коли гості «купують» можливість потанцювати з молодою. Якщо в інших регіонах це сумний танок-прощання, то на Закарпатті – веселий чардаш», — пояснив Сергій Денисенко.

Під час параду працюватиме весільний ярмарок (з 11.00 на набережній Незалежності), де не тільки продаватимуть товари для організації весілля, але й пропонуватимуть традиційні весільні страви, закарпатське вино тощо.

Фінальна частина параду наречених розпочнеться о 19.00 на сцені на пл. Поштовій. Щоб більше людей могли побачити учасниць дійства, «наречені» йтимуть від готелю «Закарпаття» через проспект Свободи до Поштової площі.

Після параду наречених, який торік був визнаний найкращим фестом області, відбудуться фестивалі «Порабуло», «Карпатський словоблуд», «Студреспубліка», «Ужгородська регата», фестивалі яфин, леквару, голубців та інші.

23 листопада

Інші дати
23 листопада відзначають:
  • День без покупок.
  • Чорна п’ятниця.
Розгорнути
Олександр Івченко
1903 – авіаконструктор, керівник розробки поршневих, пізніше турбореактивних двигунів для багатьох типів літаків, в т. ч. і літаків Як-40 і Ан-24. 1959 р. створив і очолив самостійне дослідне підприємство – Запорізьке машинобудівне конструкторське бюро «Прогрес», з 1963 – його генеральний конструктор.
Розгорнути
Народився Микола Бунге
(1823, м.Київ – 1902) – вчений-економіст, державний діяч. Голова Кабінету Міністрів Російської імперії з 1887 до 1895 рр. За його керування бюджет вперше дістає статус документу обов'язкового до виконання всіма відомствами. У 1887 році добився скасування подушної податі з селян, за його ініціативою введено правила, що регламентували умови праці фабричних працівників. Підтримка М.Бунге розвитку індустрії України, іноземні інвестиції подвоїли видобуток вугілля в Донбасі та активно розвивали залізорудну промисловість Криворіжжя.
Розгорнути
Народився Микола Носов
(1908, м.Київ – 1976) – радянський письменник, автор знаменитої трилогії «Незнайко».
Розгорнути