chrome firefox opera safari iexplorer

Фестиваль «Ту Стань! » цього року проведуть влітку

19 липня 2011 о 15:34

Фестиваль української середньовічної культури «Ту Стань!» змінює час проведення. Якщо традиційна дата його проведення – початок вересня, то цього року дійство відбуватиметься на місяць раніше – 5, 6 та 7 серпня.

Про це повідомили у історико-культурному заповіднику «Тустань».

Організатори фестивалю, який цього року відбудеться вже вшосте, сподіваються, що в серпні і з погодою пощастить більше, та й сезон відпусток дозволить усім охочим приєднатися до середньовічного святкування.

Організатори обіцяють здивувати і програмою фестивалю. Біля підніжжя Тустанської фортеці відтворюватимуть лицарські бої, побут та танці доби Середньовіччя. 5 серпня буде присвячено військовій реконструкції. Окрім того, вже традиційно протягом всіх трьох днів відбуватимуться концерти музикантів та гуртів, майстер-класи ремесел та танцю, діятимуть спеціальні ігрові майданчики, де кожен зможе спробувати свої сили у стрільбі з лука, боротьбі з мечем.

Особливим пунктом цьогорічного фестивалю стане і лазерне шоу, яке проектуватимуть на скелю та ліс.

Детальніше про фестиваль дивіться тут.

6 травня

Інші дати
Народився Лев Каплан
(1899, м. Могилів-Подільський - 1972) - український художник, графік реалістичного напряму. Автор числених плакатів, ілюстрацій до книжок, карикатур.
"Художник - гармонізатор суспільства, його душа, так само, як і поет, духовний провідник, людина, котра об'єднує націю." (Лариса Дем'янишина)
Розгорнути
1686 — між Росією і Річчю Посполитою було підписано угоду, названу — «Вічним миром».
Сусідні держави в черговий раз між собою ділили українські землі. Підписана угода підтверджувала умови Андрусівського перемир'я 1667 р. Він закріпив за Росією Смоленськ з околицями, Лівобережну Україну з Києвом, Запоріжжя і Сіверську землю з Черніговом і Стародубом. "Вічний мир" 1686 р. насправді був початком анексії українських територій.
«Для всіх ти мертва і смішна, Для всіх ти бідна і нещасна, Моя Україно прекрасна, Пісень і волі сторона» (Олександр Олесь)
Розгорнути