chrome firefox opera safari iexplorer

Фестиваль українського духу «Бандерштат-2011»

Дата події:13-14 серпня 2011 р.
Місце події:Волинська обл., м. Луцьк, біля мікрорайону Вишків
Більше про подію:

Це п’ятий за рахунком фестиваль українського духу «Бандерштат-2011», який цьогоріч пройде в новому для себе місці – на території поблизу мікрорайону Вишків у Луцьку.

Фестиваль ставить на меті:

— піднесення української національної ідеї серед молоді та творчих колективів;
— пропагування серед молоді життєвої активності та здорового способу життя;
— увіковічення образу Степана Бандери к національного символу;
— допомога обдарованій молоді;
— утвердження бережливого ставлення до навколишнього середовища та екологічного виховання;
— пропаганду української мови, культури, цінностей та рідної музики.

Серед учасників цьогорічної концертної програми — TerraCod (Білорусь), Гапочка (Київ), Веремій (Київ), Мерва (Рівне), Андерсон (Київ), Брем Стокер (Рівне), Мартові (Вінниця), Фіолет (Луцьк), Sweetlo (Київ), R I Z U P S (Львів), Ворст (Рівне), ХУч (Львів), Камо Грядеши (Київ), CUBE (Луцьк), 4Hours (Луцьк), The Crаbs (Рівне), Широкий Лан (Калуш), Спалені Вітрила (Рівне), Етсетера (Суми), 30 паралель (Моршин).

Хед-лайнерами дійства стануть команди «Хорта», «Димна Суміш» та «Тартак». Окрім основної музичної сцени на фестивалі буде присутня ще й акустична, відбір на яку ще триває.

Традиційно широкою буде і патріотично-виховна складова фестивалю, в рамках якої заплановані зустрічі з ветеранами УПА, розгорнення різних тематичних виставок та експозицій, лекції на тематику історії УПА та національних героїв України тощо.

Також в програмі фестивалю будуть традиційні для «Бандерштату» конкурс на кращого стрільця, майстер-класи з традиційних українських бойових мистецтв, молодіжні квести, нічна ватра, татуювання та боді-арт патріотичного змісту та багато іншого.

Літературна частина фестивалю буде представлена молодими поетами з різних куточків України.

Детальніше про фестиваль, програму, карту проїзду тощо — на сайті http://bandershtat.org.ua/

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути