chrome firefox opera safari iexplorer

Завтра стартує п’ятий рок-фестиваль «Славське Рок»

28 липня 2011 о 15:46

«Славське Рок» 2011 року вже вп’яте влаштує свято для меломанів. В 2011 році 3 дні найкращої рок-музики відбудуться з 29 по 31 липня.

З того часу, як фестиваль вперше відбувся у 2007 році, на сценах фестивалю виступили майже 80-т гуртів, серед яких команди з Польщі, Німеччини, Латвії, Туреччини, Великої Британії, Угорщини, Білорусі, Швеції, Чехії, Італії, найкращі українські рок-гурти, а також багато молодих вітчизняних команд, для яких фестиваль став кроком у майбутнє.

Фестиваль відвідали більше 25 тис. людей, багато спеціальних закордонних гостей, українські режисери, продюсери, кінематографісти, художники, письменники. Ювілейний фестиваль узагальнить все найкраще, що було напрацьовано протягом попередніх чотирьох років.

За час існування «Славське Рок» заробив собі репутацію одного з найкращих фестивалів України. Він робить акцент на музичній програмі, але, в той же час не менше уваги приділяє мистецькій, екологічній та спортивній складовим. Ідея фестивалю полягає в об’єднанні активної, позитивно налаштованої, творчої молоді під гаслом «Я люблю Карпати».

Цього року музична програма фестивалю буде представлена двома сценами – Денною (малою) та Вечірньою (основною), де виступатимуть гурти  «Тартак», «Піккардійська Терція»,  Sztywny Pal Azji (Польща), Los Colorados, «ДримбаДаДзиґа» та ін.

Цього року фестиваль оголосив конкурс ідей для екологічної програми. Кращі ідеї будуть втілені на фестивалі, а автор найцікавішої з них поїде на «Славське Рок» в якості керівника екологічної програми.

Окрім цього, на фестивалі буде і мистецька програма, де в суботу та неділю працюватимуть такі майстер-класи:
• дитячі майстерні з виготовлення сувенірів на згадку про фест
• гончарний майстер-клас
• тимчасові татуювання
• і ще багато цікавого.

Більше про фестиваль - читайте тут.

* За матеріалами thisisukraine.org

«Рідна країна»

 

29 квітня

Інші дати
Народився Леонід Верещагін
(1909, м.Херсон, - 1977) - український і російський фізик, доктор фізико-математичних наук без захисту дисертації, академік. Автор розробки апаратури високого тиску для проведення наукових досліджень і технологічних праць. Під його керівництвом в СРСР вперше отримано синтетичні алмази.
"Академік... Верещагін входив до когорти вражаючих творців...дива в науці й техніці третьої чверті ХХ ст., до якої належали видатні особи - С. П. Корольов, М. В. Келдиш, П. Л. Капиця, А. М. Прохоров... і багато інших, які визначали рівень не тільки вітчизняної, а й світової науки." (Віра Євдокимова)
Розгорнути
Народився Григорій Денисенко
(1919, с. Ходорів Київської обл. - 1999) - учений, професор, доктор технічних наук, член-кореспондент АН УРСР. За його ініціативи вперше в СРСР було побудовано випробувальний полігон "Десна" з комплексного використання відновлювальних джерел енергії.
Розгорнути
1648 – почалася битва під Жовтими Водами
Битва під Жовтими водами (29 квітня— 16 травня 1648) — битва між військами Речі Посполитої і українськими козацько-селянськими військами Богдана Хмельницького та його татарськими союзниками. Перша переможна битва в ході Національно-визвольної війни 1648 – 1654 років, що мала величезне політичне і воєнне значення для Богдана Хмельницького та самого ходу війни.
«Бог не без милості, козак не без щастя» (Українське прислів'я)
Розгорнути