chrome firefox opera safari iexplorer

«Динамо» програло «Рубіну» і вилетіло з Ліги чемпіонів

04 серпня 2011 о 09:00

Київський ФК «Динамо» вдруге програв казанському «Рубіну» (Російська Федерація) у третьому кваліфікаційному раунді Ліги чемпіонів і вибув з боротьби в цьому турнірі.

У  матчі, який відбувся в середу в столиці Татарстану, український клуб програв господарям поля з рахунком 1:2. На 19-й хвилині рахунок відкрив нападник «Рубіна» Володимир Дядюн, який вдало зіграв на добиванні. У кінцівці матчу російський клуб подвоїв рахунок, коли відзначився форвард Олексій Медведєв. Динамівцям вдалося забити лише гол престижу в доданий до другого тайму час, автором якого став Олег Гусєв.

У першому матчі в Києві 26 липня "Рубін" переміг «Динамо» з рахунком 2:0.Таким чином, за сумою двох матчів далі пройшов казанський клуб, який тепер зіграє в раунді плей-офф, успіх в якому дає право виступати в основній стадії Ліги чемпіонів.

Кияни ж продовжать боротьбу в раунді плей-офф іншого європейського клубного турніру - Ліги Європи.

Казанський «Рубін» ставав чемпіоном Росії в 2008 і 2009 роках. В останньому чемпіонаті посів третє місце. Київське «Динамо» є віце-чемпіоном України.

6 травня

Інші дати
Народився Лев Каплан
(1899, м. Могилів-Подільський - 1972) - український художник, графік реалістичного напряму. Автор числених плакатів, ілюстрацій до книжок, карикатур.
"Художник - гармонізатор суспільства, його душа, так само, як і поет, духовний провідник, людина, котра об'єднує націю." (Лариса Дем'янишина)
Розгорнути
1686 — між Росією і Річчю Посполитою було підписано угоду, названу — «Вічним миром».
Сусідні держави в черговий раз між собою ділили українські землі. Підписана угода підтверджувала умови Андрусівського перемир'я 1667 р. Він закріпив за Росією Смоленськ з околицями, Лівобережну Україну з Києвом, Запоріжжя і Сіверську землю з Черніговом і Стародубом. "Вічний мир" 1686 р. насправді був початком анексії українських територій.
«Для всіх ти мертва і смішна, Для всіх ти бідна і нещасна, Моя Україно прекрасна, Пісень і волі сторона» (Олександр Олесь)
Розгорнути