chrome firefox opera safari iexplorer

Вітчизняний повітряний флот поповниться новими АН-148

04 серпня 2011 о 11:55

Учора перший регіональний реактивний літак Ан-148-100 виробник — ДП «Антонов» — передав авіакомпанії «Міжнародні авіалінії України». Два літаки цього класу вже експлуатуються авіакомпанією «АероСвіт».

— Це важлива подія в рамках програми, яку починає уряд — стимулювати українські авіакомпанії купувати повітряні судна вітчизняного виробництва й оновити свої авіапарки новими літаками типу Ан-148 і Ан-158, розробленими ДП «Антонов», — сказав присутній на церемонії віце-прем’єр-міністр України Борис Колесніков.

Також відбулося підписання протоколу про намір придбання державним підприємством «Лізингтехтранс» літаків Ан-148 і Ан-158 з подальшою їхньою передачею вітчизняним авіаперевізникам на умовах фінансового лізингу.

24 квітня

Інші дати
Народився Дмитро Білоус
(1920, с.Курмани Сумська область - 2004) - український поет, перекладач, літературний критик, громадський діяч. Лауреат Національної премії України ім. Т.Шевченка за книгу «Диво калинове».
Вдягла весна мережану сорочку У день святий звільнившись од турбот І підіймає волошкові очі До віщих, до церковних позолот; Душа стає в цю днину молодою, Забувши, що слова бувають злі І помняться старання добротою, На щедрому пасхальному столі. (Вадим Крищенко)
Розгорнути
Народився Олександр Духнович
(1803, с. Тополі, Словаччина – 1865) - український письменник, культурний діяч, педагог.
Розгорнути

Новини Дивитися всі