chrome firefox opera safari iexplorer

В Криму розпочався 19-й «КаZантип»

08 серпня 2011 о 10:36

Музичний проект «КаZантип» відкрився в ніч на неділю на західному узбережжі Криму, в селі Попівка неподалік від Євпаторії. Він проводиться вдев`ятнадцяте.

Віза, яка надає необмежений доступ на територію «Республіки Z» упродовж усього періоду її проведення, цього року в день відкриття коштувала 2 тисячі гривень, для тих, хто пройшов реєстрацію на сайті, — 1,6 тисяча гривень, одноразовий вхід — 800 гривень. Жовта валіза, зроблена за правилами «КаZaнтипа», залишається одним із його символів і за умови завчасної реєстрації дає право безкоштовного входу на територію республіки.

Урядовий гаражний бенд виконав «щось на кшталт гімну» «КаZантипа». «Великий народ» танцював під сети відомих діджеїв. Їхню гру супроводжували виступи артистів і фаєр-шоу. Людей на головному танцполи посипали блискітками з дельтаплану. Вони гралися величезними надувними кулями. Небо над Попівкою осявав феєрверк.

На «КаZaнтипі» відбулися архітектурні зміни, зокрема, з`явилися нові танцполи і бари.

Z-19 триватиме кілька тижнів.

Раніше, в липні, в Попівці пройшли екстремальні ігри Z-Games.

«КаZантип» на початку 1990-х років проводився в північно-східній частині Криму, на мисі Казантип. Звідси й назва проекту. Спочатку це був спортивний захід, який збирав фанатів віндсерфінгу. Йому супроводжувала музика. На початку 2000-х років «КаZантип» переїхав на захід Криму, до Попівки, і невдовзі перейменувався в «Республіку Z».

2 травня

Інші дати
Народився Микола Вілінський
(1888, м. Голта, Херсонська область – 1956) – український композитор, педагог. Автор симфонічних сюїт, кантат, вокально-хорових обробок українських, російських і молдавських народних пісень, романсів, камерно-інструментальних творів, а також ряду теоретичних робіт і статей. Вважається засновником баладного жанру в український фортепіанній музиці.
«Микола Миколайович Вілінський був прекрасним музикантом і прекрасною людиною. На всіх його творах лежить печать справжнього таланту і всі вони показують тонкий смак і велику професійну майстерність автора.» (Борис Лятошинський)
Розгорнути
Народився Володимир Лучицький
(1877, м. Київ – 1949) - український геолог, петрограф. Велике значення мають його роботи з вивчення Українського кристалічного щита, Криму. Відкрив родовищ графітів, каолінів. Склав гідрогеологічні та геологічні карти України.
Розгорнути