chrome firefox opera safari iexplorer

Українці не готові чинити аморально заради кар'єри

11 серпня 2011 о 18:01

Майже 70% українських менеджерів не готові на аморальні вчинки заради просування в кар’єрі. Про це свідчать результати опитування, яке провів Міжнародний кадровий портал hh.ua.

Так, під час опитування 21,2% респондентів зазначили, що готові брехати заради підвищення, 8,5% — піти на інтимні стосунки з керівництвом, 8,2% — підроблятимуть документи, якщо це буде потрібно, і лише 3,7% — підставлять колегу. Водночас, 66,6% опитаних не готові на жоден із перелічених вчинків заради кар’єрного росту.

Результати опитування також показали, що небезпека позбутися роботи теж не змусить менеджерів поступати нечесно. 39,5% запевняють, що не підуть на аморальний вчинок, щоб втриматись на роботі. Проте 28,02% українців відповіли, що готові на авантюру, якщо це нікому не зашкодить. 16,4% респондентів підуть на аморальний вчинок, щоб залишитися на роботі, якщо хтось поступить нечесно по відношенню до них. 2,5% опитаних готові заради роботи на все. 12,91% не змогли відповісти на це запитання.

При цьому, лише 10,8% українських менеджерів вважають своїх керівників аморальними людьми. 23,1% відповіли, що їхні боси лише інколи поступають аморально, а 60,0% зазначили, що не вважають поведінку свого керівництва аморальною. 5,6% не змогли відповісти на це запитання.

Кожен третій з респондентів відповів, що його моральними авторитетами є родичі та батьки (31,85%), чверть знаходить їх в релігії. 14,9% відповіли, що не мають в житті моральних авторитетів, а 5,6% — самі собі авторитет. Лише 4,1% респондентів вбачають авторитетів в політиках.

Опитування проводилося на Міжнародному кадровому порталі hh.ua в серпні 2011 року. В ньому взяло 2455 респондентів з усіх областей України. Користувачі порталу — менеджери середньої та вищої ланки. 75% респондентів в даний момент працевлаштовані, а 25% — шукають місце роботи. 51% — жінки, 49% — чоловіки.

27 квітня

Інші дати
Народився Олександр Беретті
(1816, м.Петербург, Росія – 1895) – український та російський архітектор, син Вікентія Беретті. Участник проектування Володимирського собору в Києві. За проектами Олександра Беретті збудовано 23 будівлі в ряді міст України. За проектами його батька Вікентія Беретті (14.06.1781 – 1842) в Києві збудовані будівлі Київського університету, обсерваторії і інституту благородних дівиць (нині Жовтневий палац).
Зелена піна лісу молодого Дрімотно плеще, як на морі шум. Блакитні тіні впали на дорогу, Заворожили мудрі бджоли ум. Стоять дуби замислено і строго. Тут — перейшовши молодий самум — Собі поставлю келію убогу, Щільник пахучий для останніх дум. (Максим Рильський)
Розгорнути